www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / czy ktoś może polecić jakiś osrodek w Międzywodziu? (7172 - wyświetleń)
- Autor alus Dodany 2010-07-06 12:59
Szukam ośrodka organizującego turnusy rehabilitacyjne, dostosowanego dla on tj z windą,dobym jedzeniem i bazą zabiegową. Czy ktoś może mi coś polecić?
Nadrzędny Autor pawelgrubiak Dodany 2010-12-06 22:09
CZEŚĆ! W MIĘDZYWODZIU BYLIŚMY KILKAKROTNIE.POLECAM OŚRODEK ''JANTAR''OŚRODEK PRZYSTOSOWANY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH TJ.WINDA,SALA REHABILITACYJNA,HIPOTERAPIA,I NAJWAŻNIEJSZE PODJAZD DLA WÓZKÓW NA PLAŻĘ I MATA PODJAZDOWA DO SAMEGO MORZA. REHABILITACJA  MOŻE NIE JEST NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ALE JEST,  ZA TO OKOLICA  PRZECUDNA.WARTO POJECHAĆ,OŚRODEK ZAPEWNIA TRANSPORT ZE STACJI PKP DO SAMEGO OŚRODKA.OBSŁUGA JEST SUPER  I JEDZENIE DOBRE.BYLIŚMY TAM CAŁĄ RODZINĄ TZ.JA MÓJ MĄŻ STARSZY SYN I NASZ NIEPEŁNOSPRAWNY SYN PAWEŁ NA WÓZKU INWALIDZKIM. I NIGDY ŻEŚMY NIE ŻAŁOWALI,NO MOŻE TEGO ŻE CHCIAŁO BY SIĘ TAM LATEM WRÓCIĆ.CZEŚĆ POZDRAWIAM  BEATA Z NYSY.    
Nadrzędny - Autor Paulina Mąkosa Dodany 2016-11-11 18:43
Witam ja w Międzywodziu polecam ośrodek RELAKS, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, blisko do morza i spokojna okolica.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-01-21 15:03
tez polecam relaks i jantar
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-12-11 12:01
nie wiem nie byłam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / czy ktoś może polecić jakiś osrodek w Międzywodziu? (7172 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill