www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / rozwiązanie umowy o pracę / L4 / renta (1705 - wyświetleń)
- Autor anixxa1234 Dodany 2019-02-25 18:38
Witam, czy ktoś ewentualnie byłby w stanie odpowiedzieć mi na pytanie:
mój narzeczony posiada II stopień niepełnosprawności, czyli stopień umiarkowany. Dwa dni temu dowiedział się iż pracodawca nie będzie mu przedłużać umowy o pracę, którą ma do 13 marca br. - nie ma to jak taka informacją podczas przygotowań do ślubu... nikomu nie polecam.
pytanie brzmi, co się dzieje w sytuacji własnie kiedy umowa kończy się 13 marca a od tygodnia narzeczony przebywa na L4 zostało ono wypisane do końca miesiąca, czyli do końca lutego, aczkolwiek będzie przedłużane, ponieważ narzeczony miał operację związaną ze swoim stanem zdrowia (rekonstrukcja dłoni). przypuszczamy, że zwolnienie lekarskie zostanie wypisane na kolejny miesiąc, czyli na cały marzec.
-
Podsumowując L4 tra od 18-02 do 28-02, zostanie przedłużone na kolejny miesiąc marzec, umowa o racę wygasa w trakcie czyli 13-03.
czy takiej osobie należy się jakieś wsparcie ze strony ZUS? czy ZUS w takiej sytuacji wypłaca za zwolnienie po zakończeniu umowy o pracę??

zaznaczam, że narzeczony ma oczywiście przyznaną rentę, bardzo prose o informację, będziemy wdzięczni!!
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2019-03-02 15:08
Widzę, że nikt nie odpowiedział a dla mnie pytanie jest zbyt specjalistyczne... Proponuję zadać je tutaj: https://forumprawne.org/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / rozwiązanie umowy o pracę / L4 / renta (1705 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill