www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / świadczenie pielęgnacyjne- wstecz (1603 - wyświetleń)
- Autor cykcykcykbum Dodany 2019-01-22 21:18
Dzisiaj Samorządowe Kolegium Odwolawcze ,uchyla zaskarżoną decyzję w całości gdyż jest niezgodna z konstytucją i przyznaje mi świadczenie pielęgnacyjne z tytułu rezygnacji z zatrudnienia w związku z opieką nad niepełnosprawną matką.Wniosek ten złożyłem w październiku 2018roku natomiast niepelnosprawność matki powstała w lutym 2018roku.Wniosek ten chciałem złożyć już wcześniej (czerwiec)ale pani w MOPS powiedziała mi ,że nie spełniam wymogów i nie będzie mi przysługiwał.Wcześniej składałem wniosek o zasilek opiekuńczy,który jednak też nie został przyznany.Czy mogę starać się o odszkodowanie i wypłatę Świadczenia Pielęgnacyjnego od lutego 2018roku kiedy to powstała niepełnosprawność mojej mamy?
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2019-01-25 18:24
Nie , dostaniesz pieniążki od momentu złożenia wniosku o przyznanie świadczenia pielęgnacyjnego.My z mężem wygraliśmy w w WSA 2 lata temu i wtedy wypłacili nam zaległości od dnia złożenia wniosku.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / świadczenie pielęgnacyjne- wstecz (1603 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill