www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / niepełnosprawność psychiczna (7241 - wyświetleń)
- Autor doris Dodany 2007-03-04 15:17
No właśnie. Czytałam, że praca jest najlepszym lekiem na chorobę psychiczną, taką jak schizofrenia czy depresja. A jednocześnie tylko ok 2% schizofreników pracuje. Ja szukam pracy, mam schizofrenię. Wiem, że umiem pracować, bo "pracowałam" już u rodziny. Jak mam mówić o swojej niepełnosprawności (dostałam za nią stopień znaczny, i rentę)? Co mam napisać w liście motywacyjnym, dokładnie na temat mojej choroby? Szeroko wiadomo, że mimo akcji integracyjnych ze schizofrenikami, ludzie nadal się tej choroby boją jak ognia. Kiedyś, na wiadomość że jestem chora, zostałam zapytana, czy nie mam czasem myśli by kogoś zabić siekierą...Czasami mi ręce odpadają... Dziękuję z  góry za okazaną pomoc.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-03-12 13:34
Proszę o bardziej szczegółowe informacje na temat swojego doświadczenia zawodowego i wysłać je na adres aleksandra.szlachta@integracja.org Uzyska Pani od naszego doradcy zawodowego odpowiedzi na postawione pytania.
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-10-24 12:01
Nie Wiem zapytaj może prawnika co napisać.
Nadrzędny Autor long_long_time_ago Dodany 2019-10-26 08:28
prawnika? Po co się udzielasz na tym forum? Twoje odpowiedzi warte tyle co przepowiednie wróżki bereniki, mowa trawa z której nic nie wynika. Reklamujesz stronę ze swojego profilu czy co?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / niepełnosprawność psychiczna (7241 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill