www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Jaki aparat słuchowy (5095 - wyświetleń)
- Autor infino Dodany 2015-10-11 15:12
Mam problem ! Chce zakupić aparat słuchowy,nie wiem jaki model czy ktoś może mi poradzić ? Jakie są Wasze doświadczenia ? z góry dzięki
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-11 16:29

>Jakie są Wasze doświadczenia ?


Z mojego doświadczenia wnioskuję, że zaraz odezwie się jeden ze spamerów reklamowych :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-10-11 16:37
Masz rację Tadeusz, na to się zapowiada. Dodam tylko, że w tak ważnych sprawach jak zdrowie nie należy ufać reklamom. Tylko audiolog dobierze aparat odpowiedni do schorzenia i uszkodzenia słuchu.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-10-11 18:14
Doradzać sobie przez Internet to możemy jaką zupę ugotować itp. :-)
A jeśli chodzi o takie sprawy to w zupełności masz rację - to rola lekarzy, fachowców a nie rad typu co ktoś słyszał.

OOOO! Właśnie pokazywali naszych piłkarzy jeszcze pod hotelem a w pobliżu mieszkają moje dzieci i fan Barcelony - mój wnuk miał się kręcić w pobliżu.
Nadrzędny - Autor Kajka31 Dodany 2019-04-14 09:48
Jaki mało widoczny polecicie?
Nadrzędny Autor bankawstanka Dodany 2019-04-18 11:15
Dużo tutaj zależy od tego jaka masz wade. Aparaty nie są uniwersalne. i o ile osoby z mniejsza wadą mogą wybierać spośrod wielu, to problem pojawia sie jeśli Twoja wada jest wieksza.  Aparaty słuchowe zauszne polecane są osobom z dużą wadą słuchu. Wewnątrzuszne aparaty słuchowe z kolei sprawdzają się przy niewielkim stopniu niedosłuchu.
Proponowałabym zerknąć sobie na aparaty tutaj. Nie jest to może najniższa cena, ale jakość będzie bardzo wysoka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Jaki aparat słuchowy (5095 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill