www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kredyt studencki - warunki jakie trzeba spełnić (3397 - wyświetleń)
- Autor Aliss Dodany 2015-12-14 16:24
No własnie... korzystał ktoś może? Jakie konkretnie warunki trzeba spełnić, aby go otrzyać? To prawda, że w tym roku dają 800 zł miesięcznie?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-12-14 17:57
Myślę że nieprawda. 800 jeśli już to euro. Coś koło tego będą otrzymywać uchodźcy, a studenci są chyba bardziej pracowici?
A podstawowy warunek - trzeba się uczyć. Ale o szczegóły popytaj w dziekanacie.
:-)
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2015-12-15 09:27
Kredyty studenckie dają banki. Trzeba zobaczyć w necie które mają taką ofertę. Z osiem lat temu mój syn korzystał z takiego kredytu i było to chyba 600 złotych więc teraz 800 jest możliwe. Kredyt taki nie było jednak łatwo uzyskać. Zależał on od dochodu w rodzinie. Nie mógł być za niski bo nie była gwarancji spłaty ani za wysoki, bo to jednak forma pomocy i uprzywilejowane oprocentowanie. Zamiast szukać pomocy na forum dla niepełnosprawnych i zbierać stare info, proponuję kontakt z ciocią wikipedią i wujkiem gogle.
Nadrzędny - Autor infino Dodany 2015-12-15 11:06
Pewnie,ze warto. Sam nie potrzebowałem brać kredytu studenckiego bo wszystko na studiach opłacali mi rodzice ale się zdecydowałem bo kredyt był bardzo tani oraz wszystkie pieniadze odkładałem sobie na lokatę. Po studiach spłaciłem a zysk z lokaty został w mojej kieszeni. Sam profit. NIe powiem Ci jakie obecnie są zasady brania kredytów studenckich bo sam brałem kredyt dobre kilka lat temu .Niemniej możesz sobie zajrzeć na stronę:
http://www.forum-kredytowe.pl/

jest to forum kredytowe, na którym jest wielu specjalistów od kredytów .Masz tam dział o kredytach studencikich tak więc możesz tam sobie poczytać.
Nadrzędny - Autor Aliss Dodany 2019-07-16 07:32
Czy do kredytu wymagają poręczyciela?
Nadrzędny - Autor Szuwi Dodany 2019-07-17 09:04
Owszem wymagany jest poręczyciel. Najczęściej poręczycielem tutaj są rodzice albo rodzeństwo. Poręczyciel powinien zarabiać oraz mieć możliwość spłaty kredytu jeśli osoba która wzięła kredyt nie będzie w stanie tego spłacić.
Zerknij sobie tutaj;
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/item/137280-kredyt-z-poreczycielem--wszystko-co-musisz-wiedziec

Na stronie jest opisane jak wygląda wzięcie kredytu z poręczycielem.
Nadrzędny Autor Aneta90 Dodany 2019-08-01 09:05
Kredyt studencki to bardzo dobre rozwiązanie. Moja koleżanka ze studiów go brała i była zadowolona... jednak nie znam bliższych szczegółów.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kredyt studencki - warunki jakie trzeba spełnić (3397 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill