www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Praca a L4 (1619 - wyświetleń)
- Autor smoczek Dodany 2019-09-28 17:51
Witam. Mój pierwszy post,nie wiem czy dobry dział z góry sorki.
   Więc - pracuję jako pracownik ochrony / dozoru z grupą umiarkowaną( grupa w tym momencie chyba nie ma znaczenia ? ) . Chciałbym wiedzieć,jak to wygląda w momencie L4. Ile godzin dziennie liczę oraz jak liczyć urlop,jak liczyć dni,które muszę przepracować w danym miesiącu jako pracownik ochrony.Na uczciwość pracodawcy nie mogę liczyć,gdyż oszukuje on ludzi,nie szanuje i wyrzuca z pracy zależnie od humoru (wszyscy mają umowę o prace ). \  Nie wiem jak policzyć te godziny,nie mam zamiaru robić nadgodzin bo są wypłacane tylko raz w roku. Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc.
Nadrzędny Autor long_long_time_ago Dodany 2019-10-09 12:34
chwila chwila. Masz L4 od dnia takiego do takiego i nie pracujesz w te dni (z zachowaniem prawa do wynagrodzenia w wysokości 80% za dni choroby) pod warunkiem, że przepracowałeś jeden miesiąc. Co to znaczy, że nie możesz liczyć na uczciwość? Człowieku idź do pip czy sądu pracy i tyle. Jeśli twoje zarzuty się potwierdzą, jeszcze odszkodowanie dostaniesz. A pracujesz chyba dla pieniędzy, a nie by udobruchać swojego pracodawcę?? Nadgodziny są płacone od razu, a nie raz w roku. Co to za wymysły? Słuchaj, dobrze ci radzę zgłoś to w PIP, albo idź do prawnika nawet (są darmowi w MOPSAch czy centrach integracji) i zadziałaj
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-24 11:51
Witam czyli nie pracujesz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Praca a L4 (1619 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill