www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Czy Wi-Fi jest bezpieczne? (1427 - wyświetleń)
- Autor Karolina Ender Dodany 2019-10-25 06:11
Kochani może ktoś wypowie się w kwestii czy Wi-Fi emituje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne i wywołuje nowotwory? Natknęłam się na taki artykuł https://cotozachoroba.pl/czy-wi-fi-zwieksza-ryzyko-zachorowania-na-raka/ jest w nim sporo źródeł.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-28 11:38
generalnie jest teraz dużo sposobów na unikanie szkodliwego promieniowania. Niektórzy eksperci np. radzą malować ściany w mieszkaniach farbą, która przed taką emisją zabezpiecza. Poza tym radzą również wyłączać na noc wszelkie sprzęty elektroniczne nawet przez odłączanie ich z kontaktu (jeśli w trybie czuwania mają włączone diody), ale jak mi kiedyś mój starszy znajomy powiedział "to nie jest kwestia stylu życia... ale czasem uwarunkowania genetycznego", więc niezależnie jak się człowiek będzie starał to albo będzie mu dane przeżyć 100 ,at albo 65 czy 70. Najlepiej żyć hasłem "carpe dien". My sami wiemy, czego potrzebujemy, a czego nie. Kierujmy się tylko wyczuciem swojego organizmu i będzie dobrze. 
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-07 13:12
Witam nie wiem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Czy Wi-Fi jest bezpieczne? (1427 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill