www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Jaki podolog w Warszawie? (6098 - wyświetleń)
- Autor wania Dodany 2014-11-24 12:52
Chodzicie czasem do podologa? Bo ja słyszałam wiele dobrych rzeczy, na temat tych specjalistów i zastanawiam się, czy nie pójść, ot, chociażby na zwykły pedicure. A może się okaże, że coś jest nie tak z moimi stopami, to się od razu dowiem.
Może ktoś może polecić jakiegoś dobrego z Warszawy?
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-11-24 13:26
Za chwilę odpowie Ci orszulka :-)
Tworzycie zgrany zespół marketingowy/reklamowy :-)
Tylko naiwnych jakby mniej. Zmieńcie wątek i reklamujcie się w dziale historycznym - Młody łyka wszystko jak pelikan :-)
Nadrzędny - Autor Lotka Dodany 2014-11-24 17:33
Ja gdy jeździłam jeszcze na wózku po zabiegu kolana miałam problemy z wrastającymi paznokciami - nieprzyjemna sprawa ;/ Najczęściej chodziłam do kosmetyczek - bo to one zajmują się takimi rzeczami.
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2014-11-24 18:19
No ja też zwykle z takimi sprawami to do kosmetyczek chodzę, ale jestem ciekawa tego podologa. Podobno są lepsi niż kosmetyczki, mają wyższe kwalifikacje, jeśli chodzi o zabiegi na stopach, dlatego pytam.
Nadrzędny - Autor infino Dodany 2014-11-25 08:56
A gdzie konkretnie mieszkasz? Bo jeżeli gdzieś na Woli to  przy Wyszyńskiego swój gabinet podologiczny ma Pani Kasi Gaździcka. Podobno ma duże doświadczenie leczeniu i pielęgnacji stóp.
Nadrzędny Autor wania Dodany 2014-11-25 11:40
Nie, nie mieszkam na Woli, ale niedaleko, więc się przejadę, nie ma problemu. Dzięki za pomoc!
Nadrzędny Autor amozia Dodany 2015-03-05 17:13
Też szukam jakieś podologa mam problem z wrastającym paznokciem. Jedynie natknęłam się na http://studiomd.pl/centrum-podologii/ - jednak jest to dość daleko ode mnie (Wawer), a ja mieszkam na dzielnicy Ursus trzeba przez całą Warszawę się przebijać. Może ktoś poleci gdzieś bliżej sprawdzonego podologa.
Nadrzędny Autor FrankaT Dodany 2020-07-26 14:16
Ja mam b. dobre doświadczenia z wizyt u podologa. Wykonywałam wkładki ortopedyczne, bo okazało się, że z jednej strony stopa była zbyt mocno obciążona, a do tego uprawiam bieganie. Wkładki do butów sportowych okazały się strzałem w dziesiątkę, bo ustąpiły dolegliwości, które pojawiały się po treningu. Wkładki miała zrobione po komputerowym badaniu stóp. Tu można poczytać jak to wygląda: https://ortomedicum.pl/wkladki-ortopedyczne/komputerowe-badanie-stop/
Generalnie polecam, bo można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć o swoich stopach
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Jaki podolog w Warszawie? (6098 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill