www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pediatra Kielce (226 - wyświetleń)
- Autor kowals Dodany 2023-06-19 13:06
Mamy nietypowy (a może typowy) problem z bolem głowy u 6 (prawie 7) latki. Mianowicie od Ok listopada srednio raz w tygodniu pojawiał się temat bólu głowy. nie jest to ból ktory trzeba zwalczać lekami bo bawi się i funkcjonuje normalnie. Pytajac gdzie doklafnie jest zlokalizowany ból odp mi ze boli ja cała głowa ale pokazywała twarz. Zrobiliśmy wszystkie możliwe badania krwi, moczu, tsh, d3. Wyszedł niedobór d3 (19,1). Udaliśmy się do okulisty i wyszła jej wada wzroku. Owszem nosi okulary ale nie jestem w stanie pilnować jej z noszeniem ich w domu bo ja pracuje do pozna a corka jest z Tesciowa większość czasu wiec tak naprawdę jest różnie. Zastanawiające jest to ze jak mówi ze boli ja glowa i widzę ze siedzi markotna to dostaje syrop który działa już po 3 min po podaniu. Dziś idziemy do neurologa i mam wielki stres bo nie wiem co usłyszę ale nie wiem czy ona mówi o tym bólu głowy z nudow czy faktycznie ja boli. Czesto zgłasza to tez w przedszkolu. Czy jest tu jakaś mama której dziecko tez sie skarżyło na częsty bol głowy?
Z jakim pediatrą z Kielc można to skonsultować?
Nadrzędny Autor bertek Dodany 2023-06-19 13:36
Proszę zwrócić uwagę na to kiedy boli córkę głowa. Czy przez weekend też? Ból głowy u dziecka może być od oczu(macie przebadane), od zatok( dobrze zrobić rtg zatok) lub na ból głowy wpływ mają sprawy neurologiczne ( niezbędny rezonans lub tomograf. Podejrzewam, że neurolog to zleci). Innym czynnikiem jest stres. Może w przedszkolu coś się dzieje, może wszystko w porządku a dziecko jest bardzo wrażliwe i coś mocno przeżywa, może Pani krzyczy?

W Kielcach można udać się do tej pani doktor: https://www.pediatrakielce.com/ Pokieruje dalej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pediatra Kielce (226 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill