www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / wybor protezy mioelektrycznej (2576 - wyświetleń)
- Autor Zawada1964 Dodany 2018-02-27 14:41
Witam, jestem po amputacji lewej dloni. Szczescie w nieszczesciu stalo sie to w Niemczech i niemiecka ubezpieczalnia oferuje mi za darmo dwie protezy, jedna do pracy, a druga do uzytku codziennego. Dodam, ze protezy maja byc sterowane przez miesnie kikuta. Teraz pytanie do was, jaka wybrac ? . Czy ktos z was ma doswiadczenie badz pojecie o takich protezach?. Za podpowiedzi serdecznie dziekuje, pozdrawiam.

Dawid.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-02-27 18:24
Nie mam pojęcia ani żadnego doświadczenia mogę tylko odpowiedzieć ,ze osobiście wybrał bym tą do użytku codziennego a właściwie obie. Troszkę żartuje, ale to z niewiedzy.
Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-02-28 17:37
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-04-26 17:53
Nie bardzo się znam, także nie chcę tak całkiem dogłębnie wchodzić w ten temat, ale ogólnie tutaj  https://www.proteka.com.pl/    możecie też rozglądnąć się za protezami.  Z  tego co wiem są dostępne tam naprawdę dobre, wykonane z świetnie jakościowo materiałów i spełniające swoją role bez zarzutu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / wybor protezy mioelektrycznej (2576 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill