www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Skad moge wziasc akt wlasnosci ziemi (6655 - wyświetleń)
- Autor Nica77 Dodany 2016-07-13 13:04
Witam. Mam pytanie skąd mogę pobrać akt własności ziemi po babci skoro nie było księgi wieczystej?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-07-13 13:45 Zmieniony 2016-07-13 13:50

>i skoro nie było księgi wieczystej<


To raczej niemożliwe. Taka księga a dokładnie wpis z pewnością istnieje. Masz takie sposoby uzyskania wypisu z księgi:
1) Ustal numer działki - W Urzędzie Gminy bądź Geodezji. Numer ten powinien też znajdować się na corocznych nakazach płatniczych z Urzędu.
2) Z tym numerem parceli udaj się do notariusza i zamów interesujący Cię wypis. On już zajmie się szukaniem.
Nadrzędny Autor Nica77 Dodany 2016-07-14 07:52
witam. dzwonilam do geodety i geodeta powiedzial ze nie ma takiego aktu ,akt byl wydany w 1975 roku tylko dziwne mojej cioci akt jest a babci nie ma, wiem ze taki akt byl wysylany z urzedu gminy promna czy oni powinni miec taki akt? wystapilam do sadu w grojcu bo wiem ze kiedys 1991 roku byla sprawa o podzial majatku ale nie zakonczyla sie ta sprawa bo nie bylo jednego spadkobiercy na tej sprawie, moze sad ma jakies dokumenty
Nadrzędny - Autor Andrzej441 Dodany 2021-08-17 10:43
Sprawdź Księgę Wieczystą po Adresie nieruchomości, lub numerze geodezyjnym.
Możesz skorzystać t tej wyszukiwarki:
Wyszukiwarka Ksiag Wieczystych po Adresie
W taki sposób przejrzysz wszystkie wpisy w KW, uzyskasz numer KW, oraz wydrukujesz ją sobie.
Fakt jest opłata.
Nadrzędny Autor Zośka Dodany 2021-09-15 12:40
Wydruk z netu nie ma opłaty.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Skad moge wziasc akt wlasnosci ziemi (6655 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill