www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do prywatnej rehabilitacji (1832 - wyświetleń)
- Autor marci24 Dodany 2021-11-24 07:50
Witam, chodzę co jakiś czas na rehabilitację narząodu ruchu dokuczają mi między innymi reumatyzm, ból nogi i kręgosłupa. Niestety nie jestem zadowolony z fizjoterapii państwowo (lasery, jakieś wibracje, grzanie tyle tylko oferują). Zapisałem się w konkretne miejsce na dalszą rehabilitację, niestety rocznie wyniesie mnie ona 3000 zł. Ale z wieloma osobami z podobnymi urazami do moich  z którymi rozmawiałem mówią że mają spokój na parę tygodni lum miesięcy. Moje pytanie: Czy jest możliwość dostanie dofinansowanie z pfron na takie zabiegi?
Nadrzędny Autor Dynia Dodany 2021-11-29 11:10
Teoretycznie istnieje takie dofinansowanie. Chodzi o tzw 500+ o które walczyli niepełnosprawni w czasie protestu w Sejmie. Wywalczyli je dla niepełnosprawnych w stopniu znacznym, niezdolnym do samodzielnej egzystencji. Z założenia miało to być właśnie na prywatną rehabilitację.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do prywatnej rehabilitacji (1832 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill