www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Stpien umiarkowany,czego szukac? (3244 - wyświetleń)
- Autor aga 20 Dodany 2007-10-06 09:31
Witam mam stopien umiarkowany ze wzgledu na przewlekle  autoimmunologiczne wzw typu c podjełabym sie kazdej pracy aczkolwiek mam zabronoine przemeczanie sie.chcialabym wiedziec czy z tym wirusem mozna pracowac przy kontakcie z zywnoscia?i czy jest w ogole sens strac sie o ksiazeczke sanepidowska,jesli ktos cokolwiek wie na ten temat to prosze piszcie
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2007-10-06 12:56
No to może zacznij od źródła - czy sanepid wyda Tobie zgodę na taką pracę? Wątpię, ale najpierw sprawdź tam. Przecież tu ludzie różne rzeczy piszą, niekoniecznie będąc lekarzami... Pzdr.
Nadrzędny Autor aga 20 Dodany 2007-10-06 14:31
Ok dzieki i chyba tak zrobie,kurcze bo w sumie pytałam lekarza a lekarz sam nie wie z tym ze dal mi nadzieje bo powiedzial ze duzo jest ludzi takich ktorzy nawet nie wiedza o tym ze maja w sobie takiego wiruska :-) powiedzial tez ze z jego punktu widzenia jesli sa przestrzegane zasady BHP to on ie widzialby przeciwwskazan,zzreszta w domku tez gotuje i normalnie zyje i zadnego domownika nie zarazilam....Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedz :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Stpien umiarkowany,czego szukac? (3244 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill