www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Rower dla niepełnosprawnego dziecka CANGOObike (4078 - wyświetleń)
- Autor papaj34 Dodany 2013-08-15 22:17
Witam serdecznie,

Chciałem Państwu przedstawić moją świeżo upieczoną firmę o nazwie DADi.

Zajmujemy się dystrybucją multi-funkcjonalnych trójkołowców (2 w 1 - rower i wózek) o nazwie CANGOObike.

Sam jestem od 1,5 roku osobą niepełnosprawną (kiedyś opisywałem swoja historie), dlatego bardzo dobrze wiem jak ważna jest rekreacja i zmiana otoczenia dla niepełnosprawnego dziecka.

To właśnie umożliwia Nasz rower, dziecko siedzi z przodu, w siedzisku podobnym do spacerówki a gdy dojedziemy do celu w przeciągu chwili zmieniamy funkcje pojazdu i mamy do dyspozycji pełnowartościowy wózek.  Nasze produkty pozwalają na przewożenie dziecka o specjalnych potrzebach. Istotnym jest jeszcze to, że dziecko niepełnosprawne jak żadne inne potrzebuje bezpiecznej, trwałej i komfortowej wygody siedziska, stabilizacji głowy oraz jakości komponentów i użytych materiałów.

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE www.facebook.com/dadi.sklep 

ORAZ DO SKLEPU INTERNETOWEGO www.dadi.sklep.pl

gdzie dowiecie się wiecej na temat CANGOObikes i zobaczycie zdjecia

Pozdrawiam

Piotr Choma
509470647
Nadrzędny - Autor furtys Dodany 2023-06-29 05:55
Zastanawiam się nad zakupem roweru crossowego https://goodsport.pl/rowery/turystyczne/crossowe/ i chciałbym poznać wasze opinie i sugestie. Szukam roweru, który sprawdzi się zarówno na asfalcie, jak i na lekkim terenie. Interesuje mnie wytrzymała konstrukcja, wygodne prowadzenie i możliwość montażu dodatkowego wyposażenia, takiego jak bagażnik czy błotniki. Czy macie jakieś rekomendacje dotyczące konkretnych modeli lub marek rowerów crossowych? Jakie są wasze doświadczenia z tym typem rowerów https://goodsport.pl/?

Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki i rady!
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2023-06-29 09:32
Kolejny post z reklamami umieszczonymi byle gdzie, bez czytania wątku. Ciekawe czy byle jaka reklama poleca byle jakie firmy i byle jaki sprzęt.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Rower dla niepełnosprawnego dziecka CANGOObike (4078 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill