www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zapalenie prostaty (288 - wyświetleń)
- Autor Aliss Dodany 2023-06-01 08:51
Pytanko: po wyleczonym(tak myślę) ZGK mam problem z mięśniami dna miednicy. Spinają się i rozpinają w ciągu dnia kilkukrotnie.
Robiłem test CPPS i brałęm Relanium - pomaga, lecz potem wracają spięcia. Tak samo zestaw ćwiczeń. Robię, potrafię czasem rozluzować na tyle, że dolegliwości znikają absolutnie.
Oprócz ćwiczeń trzymam dietę wg Diety Dobrych Produktów.
Mięśnie bolą, czasem w kroczu, czasem w podbrzuszu, a czasem w plechach. Prostata niebolesna.
Wizyty u fizjo i zwalnianie punktów spustowych pomaga, lecz także potem wracam do stanu mieszanego, czyli spięty na przemian wyluzowany (przewaga spiętych).
Wg forum to została mi jeszcze wizyta u osteopaty? Jakieś macie jeszcze pomysły/patenty?
Nadrzędny Autor Kajka31 Dodany 2023-06-01 11:27
Wszystko jest to głównie powodowane przez stres a także przebyte zapalenie i czasami problemy z kręgosłupem. Można chodzić do fizjo , osteopatow itd jednak przynosi to też na chwilę ulgę.

Może warto byłoby zastanowić się nad lekami ziołowymi oraz suplementami diety? Zobacz czy Ci pomagają:
https://produktybonifraterskie.pl/bonifraterskie-leki-ziolowe/

Poczytaj sobie o produktach od ojców Bonifratrów.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zapalenie prostaty (288 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill