www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do sroda transportu (3225 - wyświetleń)
- Autor agajka Dodany 2006-07-13 12:11
mam pytanie,w internecie znalazlam  autko (mniejsze od smarta) na ktore nawet nie trzeba prawa jazdy, wystarczy tylko karta rowerowa,jest traktowane  w kategorii aut,zainteresowalam sie nim,poniewaz w mojej sytuacji bardzo by mi pomoglo gdziekolwiek sie omu a po drugie nie trzeba robic prawka,chcialam sie spytac czy jako osoba niepelnosprawna moglabym uzyskac  z pfronu lub jakiejs innej organizacji dofinansowanie do tego srodka transportu?czy wogole istnieja jakies dofinansowania do np.kupna samochodu?i gdzie takie cos zalatwiac
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-07-14 08:12
Niestety obecnie nie ma żadnego programu PFRON umożliwiajacego dofinansowanie zakupu samochodu przez osobę niepełnosprawną. W ramach programu PEGAZ można natomiast uzyskać dofinansowanie do zakupu oprzyrządowania , które umożliwia dostosowanie samochodu.
http://www.niepelnosprawni.info/ledge/x/1782
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do sroda transportu (3225 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill