www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / rower z akulatorem (4152 - wyświetleń)
- Autor dobrosia Dodany 2007-11-10 12:21
szukam os.niepelnosprawnej,ktora ma rower dwukolowy z akumulatorem
Nadrzędny - Autor lesszr Dodany 2008-01-07 11:55
Witaj

Ja mam trzykołowy wózek akumulatorowy, ale silnik mamy na pewno podobny , mój wózek ma silnik od rowera ,
Jak masz pytania to napisz


pozdr
lesszr
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-01-07 14:05
Czesc.Mam 1grupe inwalidzka i problemy z chodzeniem,ale nie az takie,zeby jezdzic na wozku.Zastanawiam sie,czy moge sie starac o dofinansowanie do zakupu rowera z akumulatorem ze srodkow PFRON i gdzie mozna kupic taki rower.Pozdrawiam,pa.
Nadrzędny - Autor lesszr Dodany 2008-01-07 16:58
Cześć jak Masz I grupę inwalidzką i problemy z chodzeniem to nie powinno być problemów z dofinansowaniem zgłoś się do PCPR lub PFRON tam Tobie wszystko powiedzą.
Możesz się starać na pewno jak , jeszcze nie dostałaś dofinansowania w ciągu 5 lat .
Wkleję tobie stronkę może sobie dobrosiu dopasujesz , co będzie Tobie odpowiadać :-)

http://www.trojkolowe.pehape.pl/trojkolo.htm
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2008-01-07 18:22
Dzieki za namiary.Dowiem sie wszystkiego.I dzieki za odpowiedz.Moze zle sformulowalam pytanie,kolega mi to uswiadomil(pozdrawiam Zenka),ale pierwszy raz weszlam na forum i nie bardzo wiedzialam co i jak.Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku.Pa.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / rower z akulatorem (4152 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill