www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / mieszkanie (6616 - wyświetleń)
- Autor mona222 Dodany 2006-11-26 22:47
mamy możliwośc przeniesienia się do większego mieszkania.Zgłosiłam się więc do centrum pomocy rodzinie o dofinansowanie na przystosowanie łazienki i ciągów komunikacyjnych.Dostałam odpowiedż odmowną ponieważ tam nie zamieszkujemy. Mieszkanie jest w stanie surowym zamkniętym. Niewiem czy mam szanse na jakąsś pomoc. Wtej chwili jest nam za mało miejsca by Dawid swobodnie korzystał z chodzika.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-11-28 12:51
Zgodnie z obowiązującymi przepisami zawartymi w ustawie prawo budowlane oraz w rozporządzeniu ministra infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie wszystkie budynki powstające po 1995r powinny być dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Natomiast środki przyznawane osobom niepełnosprawnym w ramach programu "likiwdacji barier architektonicznych" przenaczone są na likwidację w/w barier w lokalach powstałych wcześniej.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-15 10:56
SZUKAJ wszędzie pomocy u Prezydenta.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / mieszkanie (6616 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill