www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Polećcie jakiś ośrodek nad morzem.... Wschodnie wybrzeże (5403 - wyświetleń)
- Autor janjaneczek Dodany 2008-01-03 16:35
Będe wdzięczny za polecenie jakiegoś sanatorium lub ośrodka wypoczynkowego na wschodnim wybrzeżu np Krynica Morska, Sopot, Władysławowo itp... Może znacie jakis osrodek z basenem w tym rejonie? Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-01-03 17:15
Władysławowo o tej porze jest puste jak pustynia.Byłam tam tylko 5 dni przejazdem na kwaterze.Na ulicach nie ma nikoguśko.Plaża czyta ale puściuteńka.Kuracjuszy nie widziałam. Proponuję Ci raczej Ustkę.Zimą tętni życiem i kuracjuszami.Zanim coś załatwisz to sprawdź czy mają basen wystarczający do Twoich możliwości.
Sopot wiadomo tam zawsze wszystko jest.O Krynicy Morskiej nic nie wiem.
Pozdrawiam cieplutko Ella
Nadrzędny - Autor janjaneczek Dodany 2008-01-05 09:50
Więc chyba zdecyduję się na ośrodek Bursztyn we Władysławowie... Jestem tylko ciekaw czy są jeszcze wolne miejsca na październik...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-01-05 18:41
http://noclegi.e-nocleg.pl/38joanna   sprawdź sam na tej stronce.........
Basen jest w Cetniewie.
Pozdrawiam Ella
Nadrzędny Autor syrenka Dodany 2008-02-10 12:37
w Ustce jest tylko jeden basen kryty ale nie pamietam w jakim osrodku,pamietam ze  prawie w centrum ten w luksusowym osrodku jest,bywalam na tym basenie i jest super ,roznosci tam ma mazaz wodny itp i osobno wirowka ,dodatkowo drugi basen odkryty              basen jest kolo jednostki ale czynny tylko w sezonie letnim ze 3 km za miastem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Polećcie jakiś ośrodek nad morzem.... Wschodnie wybrzeże (5403 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill