www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / orzeczenie (1771 - wyświetleń)
- Autor Kasia27 Dodany 2008-02-27 17:01
Witam!
mam ogromny problem, od trzech lat choruje na dosc powazną chorobe TOCZEŃ RUMIENIOWATY UKŁADOWY do tego dochodzi sporo innych jak np: astma, zaćma tylnio totebkowa posterydowa obu oczu, nadczynnośc tarczycy poza tym jestem alergokiem i atopikiem. jestem cały czas na sterydach na encortonie i na dzień dzisiejszy lekarze podkreslaj ze nie ma mowy o jego odstawianiu ponieważ kazda taka próba powodowała znaczne pogorszenie zdrawia i nasilenie choroby. Od dwóch lat miał calkowita niezdowlośc do pracy i rente socjalną. wczporaj byłam na komisji i pan orzecznik który nie dosc że był nie miły to stwierdził że mi sie juz całkowita niezdolnosc nie należy i trace rente, gdyz ostatnie wyniki szpitalne śa nie najgorsze. w szpitalu jestem co 3 miesiace, obecnie mam termin na koniec marca. Ale to widac nie ma znaczenia. ja zostaje bez srodków do zycia a na leki wydaje ok 160 zł miesiecznie wiec z czego. ale widac dla takiego kogos nie jest to wazne bo przeciez to ze wyniki sa lepsze to jest wazne owasze m tak bo widac że leczenie skutkuje. ale widac to nie wystary ale wystarczyło zeby odebrac mi wszystko. bardzo prosze pomózcie i napiszcie co o tym sadzicie i przeslijcie wzór jak powinno wygladac odwołanie bo wydaje mi sie ze mam racje, ale chetnie wysłucham waszej opini. z góry dzieki kasia  mala95@poczta.fm
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-02-28 10:01
Nie zostaje ci  nic innego jak procedura odwoławcza od decyzji Orzecznika Lekarza ZUS..  masz czas dwa tygodnie na złożenie sprzeciwu . do komisji lekarskiej ZUS
\
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / orzeczenie (1771 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill