www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / z tą pracą nie tak słodko (3200 - wyświetleń)
- Autor Roberto Dodany 2008-03-27 13:14
Ja mieszkam na wsi i ma problemy  z poruszaniem się, no i pracuję, ale.... Dotrzeć do pracy to już problem nie mały. Środek transportu na lekarstwo, a gdzie nie udać sie o pomoc, to wielkie zdziwienie, ze czegoś się chce i to nie dla pana.  O targach pracy można zapomnieć, bo bierze się to co jest czyli za jedyne 670- oczywiście na rękę. Stworzyć własny biznesik, czemu nie. No jest mały problem, starosta ma rocznie do podziału aż! 7000 zł na refundacje na tworzenie miejsc pracy, he dobre co nie! Taka to rzeczywistość, niestety jest. Pozdro
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-03-27 16:42
pracujesz masz utrudniony dojazd ale docierasz do pracy masz zapewne rente i za prace 600 zł i w czym problem ciesz się tym co posiadasz  wychodze z założenia że każdy powinien cieszyć się z tego co ma bo  nie trzeba dużo by stracić i to
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-03-28 19:24
witam , owszem mały biznesik , ale 5 razy przelicz policz i dobrze podejmij decyzję9CZyli co byś chciał robić aby przyniosło jednak efekt zarobku) , to na pierwszy rzut oka wygląda tak ..dobrze bez problemowo
Nadrzędny Autor konkretna Dodany 2008-03-31 22:53
Wciąz słyszę :ciesz się tym co masz! Często sama to powtarzam i szybko łapię się na pytaniu:dlaczego? Dlaczego mam akceptowac ,iz nie mam szansy na polepszenie sobie zycia.Kazdy niemal pelnosprawny ja ma ,ja natomiast musze zadawalac sie miernota i wegetacja.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / z tą pracą nie tak słodko (3200 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill