www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Praca szuka asystenta (9364 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-02-05 16:49
Wszyscy zgadzają się co do tego, że w Polsce nadszedł już czas na wprowadzenie systemowych rozwiązań, które pozwolą osobom najbardziej niepełnosprawnym korzystać z pomocy asystentów. Często są dla nich jedyną szansą na samodzielność i niezależność oraz podjęcie aktywności.

Przeczytaj cały artykuł: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22336
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-02-05 17:30
wreszcie ktoś o nas pomyślał
Nadrzędny - Autor juuulcia Dodany 2008-02-17 21:26
jestem na III roku Asystenta Oosby niepełnosprawnej i pisze prace licencjacką i prosże o pomoc. praca jest na temat cierpienie, prosze kto chce pomóc neich sie odezwie na adres mailowy: jula.makselon@gmail.com
z gory dziękuje, ankieta ma zaledwie 15 pytań!pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ewa Garstka Dodany 2008-02-18 21:32
Jeśli się przydam...to służę swoją osobą. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Marta z Krakowa Dodany 2008-06-20 18:49
Witam!
Może nie pisze do konca w tym wątku, co trzeba, ale nie do konca rozumiem jeszcze, jak działa wasze forum. :-)
Tak w ogóle to chciała napisać komentarz do tekstu o " Kocham Kraków z wzajemnością "
I chciałam bardzo podziękować, bo ta inicjatywa mnie uratowała. :-)
Chodziłam teraz do studium policealnego na kierunek Asystent Osoby Niepełnosprawnej.
Ogólnie poziom szkoły był MOCNO żenujący i zastanawiałam się, co włsciwie z tego mojego chodzenia wynika, (bo informacji sensownych tam nie dostawaliśmy prawie żadnych a już zwłaszcza takich zebranych konkretnie na temat praw, ustaw, struktury organizacji zajmujących się pomoca) I akurat pewnego dnia, wychodząc ze szkoły  trafiłam przypadkiem na Rynek Główny i festiwal.
Bardzo miła pani jak się tylko zbliżyłam do stoiska, obdarowała mnie całym stosem waszych poradników, w których było własnie TO czego szukałam. Potem jeszcze mnóstwo swietnych rzeczy znalazłam na Waszej stronie, którą własnie dzieki tym ulotkom poznałam.
Super!
Nadrzędny Autor 62norbi Dodany 2008-06-21 23:48
Dobrze byłoby, ale jak zwykle, dobre pomysły na rzecz "ON" będą skutecznie odstawiane na boczny tor albo nie wdrażane, bo niby w naszym kochanym Kraju "ON" to jest  coś do "likwidacji", więc Asystent niepełnosprawnego, to tylko marzenie ściętej głowy..... Na to rząd się nie zgodzi.... Bo to pochłonęłoby kolejne miliony na intratne zachcianki rządzących...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Praca szuka asystenta (9364 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill