www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Dzieci szukają rodziców, rodzice szukają dzieci (3444 - wyświetleń)
- Autor kruffka Dodany 2008-06-13 11:06
Mam przy sobie numer 3/2008 czasopisma INTEGRACJA. Na stronie 58 znajduje się artykuł "Pomóż dzieciom rzadko chcianym". Tak się skłąda, że od jakiegoś czasu jest mi bliska sytuacja dzieci niepełnosprawnych w domach dziecka, szukających rodzin. Wraz z mężem opiekujemy się w charakterze rodziny zastępczej dziewczynką z zespołem Downa.
Szukamy dla niej rodziny adopcyjnej. Wiemy, że w innych krajach dzieci z zD nie muszą czekać na rodziny, to rodziny czekają na te dzieci. W jednej tylko agencji adopcyjnej w Stanach Zjednoczonych, z którą się skontaktowałam, mają listę ponad 200 rodzin oczekujących na adopcję dziecka z zD.
Chcielibyśmy z mężem zmienić sytuację w Polsce, u nas nie adoptuje się dzieci z zD.
Jeśli administracja forum zezwoli mi na to, będę zamieszczać tutaj informacje o dzieciach, dla których wiem, że poszukiwana jest rodzina.
W sprawie dziewczynki pod naszą opieką proszę pisać na mojego maila: a.chomka@wp.pl. Przekieruję do odpowiedniego ośrodka adopcyjnego.
Nadrzędny Autor magdalena tomasz Dodany 2008-06-15 13:50
czesc.

nie piszesz nic o tej dziewczynce. ile ma lat i tak dalej. napisz prosze.

poza tym to ja uwarzam ze to wspaniale co ty i twoj maz robicie.
hyle przed wami glowe.
my na adopcie niestety nie morzemy sobie pozwolic. nie chcemy by dziecko musialo sobie tyle wyrzeczen robic.
ale morze nasza sytuacia rodzinna sie utabilizuje i bedziemy mogli kiedys sobie pozwolic.

pozdrawiam bardzo goraco i wiele sily zycze.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Dzieci szukają rodziców, rodzice szukają dzieci (3444 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill