www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / sprawny dojazd (2053 - wyświetleń)
- Autor bettispageti Dodany 2008-06-11 19:02
witam proszę napisać co mam zrobić -gdyż dostałam informację z pfron-u-że muszę dosłać kolejne orzeczenie o niepełniosprawności(było na czas określony do marca)jesteśmy po komisji,która nie zakwalifikowała dziecka do ON -będę się odwoływać,ale co zrobić z PFRON-em? Oni nie będę tak długo czekać...czy mam szanse na ten program?kiedy ponownie będzie można składać wnioski ?CZy ktoś wie?Może zalapię się na kolejny program ,ale czy on będzie?
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2008-06-11 20:36
Owszem, ktoś wie.
Betti, daj sobie spokój - nie spełniasz podstawowych kryteriów tego programu, więc nie ma o co kruszyć kopii.
A sytuacja formalna jest ewidentna - nie masz orzeczenia, nie spełniasz kolejnego warunku.

Oczywiście, że będą kolejne edycje - wczytaj się w informacje na stronie PFRON (naturalnie, do wyczerpania środków i pomysłów urzędników).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / sprawny dojazd (2053 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill