www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / parkowanie na kopertach (3443 - wyświetleń)
- Autor maltabar Dodany 2008-10-30 14:33
mam dawna pierwsza grupe chce wyrobic legitymacje inwalidzka i kartedo samochodu , nie mojego zeby syn ,ktory mnie wozi mogl zaparkowac ,na kopercie gdzie i jakie dokumenty musze zlozyc,mieszkam w warszawie
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-10-30 15:28
Cześć Mal ;-) . Całą dokumentacje swojego leczenia musiałem przedstawić w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w miejscu swojego zameldowania . Zobacz tutaj : http://www.wcpr.pl/ . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-10-30 17:20
a ja naiwnie myslalam ,ze wystarczy orzeczenie o niepelnosprawnosci
Nadrzędny Autor 720419ewa Dodany 2008-10-30 18:06
żeby uzyskać kartę parkingową wystarczy ksero dawnej grupy , ksero dowodu , zdjęcie ( kartajest na osobę nie nasamochód ) , opłata 20zł , trzeba wypełnić wniosek , ( może wziąść ktoś inny ) i chyba to wszystko . Te dokumenty składa się w dziale komunikacji .Ja nie czekałam długo , też mam dawną 1 gupę i nie było żadnego problemu. Pozdrawiam i życzę by szybko dostała Pani kartę .
Nadrzędny - Autor 720419ewa Dodany 2008-10-30 18:08
To jeszcze raz jaco do legitymacji to nie umiem poradzić bo nie wyrabiałam , a właściwie to do czego ona może się przydać.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2008-10-30 18:15
DZIEKUJE ,CHOCIAZ TROCHE MNIE TA BIUROKRACJA PRZERAZA, BO NIE PORUSZM SIE SAMODZIELNIE
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / parkowanie na kopertach (3443 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill