www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / SZOK !!!! KRÓTKOWZROCZNOŚĆ -24 PRAW. I LEWE. ZABRALI RENTE (3923 - wyświetleń)
- Autor Zonka Dodany 2010-04-18 17:45
POMOCY PO 15 LATACH RENTY Z POWODU NARZĄDU WZROKU -24 ZE ZMIANAMI I PLAMKAMI ZABRALI MI RENTĘ ,ROBIŁAM ODWOŁANIE ALE PONOWNIE ODRZUCILI . PRZEZ TE 15 LAT MÓJ WZROK SIĘ NIE POPRAWIŁ A ONI UZNALI ŻE MOGĘ PRACOWAĆ ,MÓJ ZAWÓD TO SPRZEDAWCA. LEKARKA KTÓRA MNIE BADAŁA NAWET W WYPOSAŻENIU GABINETU NIE MIAŁA TAKICH MOCNYCH SZKIEŁ ,ZROBIŁA POLE WIDZENIA W KTÓRYCH MAM SPORE UBYTKI ,I STWIERDZIŁA CYT. - MAJTKI MOŻE PANI SPRZEDAWAĆ- NAJGORSZE JEST TO ŻE NIE BIORĄ POD UWAGĘ MOJEGO WZROKU NA KTÓRY MIAŁAM RENTĘ TYLKO PYTAJĄ O INNE SCHORZENIA ,A NA OCZY POWIEDZIELI ABYM SIĘ STARAŁA O GRUPĘ INWALIDZKĄ  .DO OKULISTY NIE CHODZĘ CZĘSTO BO TERMINY , A I TAK NIE DOSTAJĘ ŻADNYCH LEKÓW BO NA MOJE OCZY NIC NIE POMOŻE ŻADEN ZABIEG TYLKO CZEKAĆ NA CAŁKOWITE OCIEMNIENIE .NIE WIEM JAK SIĘ ODWOŁYWAĆ DO SĄDU I CZY MAM JAKIEŚ SZANSE ////// PROSZĘ O POMOC  ZOFIA
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-04-21 12:02
Szanowna Pani
Pierwszym krokiem odwoławczym jest komisja wojewódzka. To do niej za pośrednictwem miejskiego zespołu składa Pani odwołanie. Aby takie odwołanie przyniosło oczekiwany skutek należy je podeprzeć odpowiednią dokumentacją, np. opiniami lekarskimi, czy też wypisami szpitalnymi. Wzory pism odwoławczych znajdzie Pani na stronie internetowej www.codziennikprawny.pl
Nadrzędny - Autor d.Janko Dodany 2010-07-27 21:00
Witam serdecznie
Jestem nowym użytkownikiem, bardzo mi zależy na umieszczeniu swojego postu ale nie widzę w jaki sposób można to uczynić. Moja sprawa, a własciwie mojego syna dotyczy również renty rodzinnej i jest bardzo skomplikowana. Proszę mi podpowiedzieć jak mam to napisać - nie widzę tu żadnej opcji jak zaczać nowy wątek. Z góry dziękuję. Danuta
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2010-07-27 21:32
Proszę się zalogować, wejść na tablicę Porady Centrum "Integracji" (tutaj - można kliknąć). Na każdej tablicy u góry (pod logo Integracji) są dwa paski z poleceniami. Pierwszy zaczyna się od "Strona główna forum", a drugi - poniżej - od "Dodaj nowy wątek". Proszę kliknąć "Dodaj nowy wątek" i uzupełnić temat oraz treść pierwszego posta w wątku, a potem nacisnąć "Wyślij". :-)

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor violete Dodany 2010-07-28 16:39
Możesz spróbować i się odwołać...Ja zrobiłam to samo w tamtym roku w pazdzierniku,a sprawę wygrałam w tym roku w maju ,ale zus i tak wniósł apelacje:-( i teraz najwczesniej mogę się czegoś spodziewać w grudniu
Nadrzędny Autor Dorota Anioł Dodany 2010-08-13 19:02
ZONKA.....powiedz, proszę czy dalej walczysz??? Mam lepsze oczy od Ciebie, a już nie wyrabiam....Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / SZOK !!!! KRÓTKOWZROCZNOŚĆ -24 PRAW. I LEWE. ZABRALI RENTE (3923 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill