www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Warszawa Bemowo Wybory (3716 - wyświetleń)
- Autor amilczarek Dodany 2010-11-16 19:14
Witam Was ! Poruszam się na wózku i chcę zwrócić uwagę naszych samorządowców na potrzeby ludzi podobnych do mnie. Za kilka dni mam szansę znaleźć się w gronie radnych mojej dzielnicy, gdyż startuję w tych wyborach. Na Bemowie mieszka ponad 8000 osób niepełnosprawnych, chcę być ich przedstawicielką. Zapraszam do obejrzenia mojego profilu na facebook:   facebook.com/sprawnemiasto

pozdrawiam- Agnieszka Milczarek ( okręg nr 3, lista nr1, miejsce nr 7 )
Nadrzędny - Autor amilczarek Dodany 2010-11-16 19:32
zapraszam również na stronę: sprawnemiasto.pl
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-11-16 22:01
Sorry, ale na podanych stronach nijak nie można się o Tobie niczego dowiedzieć.
Czy mamy głosować na Ciebie tylko dlatego, że jesteś niepełnosprawna...? To zdecydowanie za mało i niczego nie gwarantuje.
Nadrzędny Autor amilczarek Dodany 2010-11-19 03:14
Twój post skłonił mnie do nocnych przemyśleń na temat mojej ubogiej stronki :-) Doszłam do wniosku, że na poziomie samorządu nie ma sensu bawienie się w politykę, gdyż jest to szkodliwe dla ludzi, których się reprezentuje. Wymyślanie ogólnikowych haseł, które mają zadowolić wszystkich mija się z celem. Wolę poświęcać czas na rozmowę, a nie zwracanie się do ogółu. Myślę, że to najprawdziwszy sposób na poznanie wzajemnych poglądów. Radny jest "łącznikiem" między wspólnotą ludzi a państwem, którego zadaniem jest zapewnienie ludziom tego, czego nie są w stanie zapewnić sobie sami. Dlatego trzeba utrzymywać stały i rzeczywisty kontakt z jak największą częścią tej wspólnoty, a nie tylko informować o swoich osiągnięciach. Dlatego zachęcam Cię do kontaktu i zadawania pytań, które mam nadzieję rozwieją Twoje wątpliwości. Pozdrawiam- Agnieszka Milczarek
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-11-16 19:41
Nie jestem z Warszawy ale chciałam obejrzeć tę stronkę i sprawdzić założenia pani .... Niestety poza wpisem na forum dalej kompletnie nic nie ma. Na jednej stronce same komitety i wyborcy na drugiej na czrnym tle coś w rodzaju Alladyna .... dalej drobny druk - cytuję : brak wpisów. Jeśli coś nie tak to proszę o dokładniejszą stronkę.
Tu jest tylko janusz Mikulicz facebook.com/sprawnemiasto
Nadrzędny Autor amilczarek Dodany 2010-11-18 22:08
Witam Państwa! Na stronie są podstawowe informacje o mnie, a o szczegółach mojej działalności można dowiedzieć się na   facebook.com/sprawnemiasto.
Przepraszam za problemy na stronie, ale nie mam zbyt wielu pieniędzy na prowadzenie skomplikowanej strony. O wszystkim staram się  informować na bieżąco na facebook, bo tam najłatwiej to zrobić za darmo. Nie jestem webmasterem, interesuje mnie działalność społeczna :-) Nie uważam, że ktoś miałby na mnie głosować tylko dlatego, że jestem niepełnosprawna. Poza tym nikt nie pozwoliłby startować mi z listy SLD, gdybym nie miała nic do powiedzenia. Wczoraj rozmawiałam z Jolantą Kwaśniewską, jeździłam autobusem Olejniczaka nie po to, żeby zrobić sobie zdjęcie, ale żeby powiedzieć im, że w mojej dzielnicy mieszka ok 8000 osób niepełnosprawnych a mi zależy na REALNEJ integracji.
"Coś w rodzaju Alladyna" to moja obrazkowa karykatura. Przepraszam jeszcze raz za wszelkie usterki techniczne, chętnie odpowiem na wszelkie pytania drogą mailową: a23milczarek@gmail.com lub pod telefonem 505983623. Chętnie prześlę kopię mojej ulotki osobom, które mają problem z jej odczytaniem. Na blogu jeszcze nic nie zamieszczam, bo zwyczajnie brakuje mi na to czasu. Nawet dla niepełnosprawnych nie ma sentymentów w tej "kampanii" ;-) Pozdrawiam Was!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Warszawa Bemowo Wybory (3716 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill