www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdy będę miał/a 70 lat będę żył w..... (3627 - wyświetleń)
- Autor asiajo Dodany 2010-11-18 00:21
Witam, bardzo proszę o dokończenie zdania z tematu wątku "Gdy będę miał/a 70 lat będę żył w.....".
Chodzi mi raczej o życzenie, niż o rzeczywistość, chyba że będzie ona spełnieniem tego marzenia.  Proszę o pierwsze skojarzenie, czy to będzie tylko kolor obiektu, kształt, rodzaj, forma, materiał, cokolwiek.
Odpowiedź Państwa bardzo mi się przyda przy tworzeniu obiektu architektonicznego dla osób starszych.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-11-19 10:42
...NA WSI,WSROD WIANUSZKA  WNUKOW,PRZYNOSZACYCH CO RANO SWIEZUTKIE MLEKO PROSTO OD KROWY,WARZYWKA I OWOCE PRZEZ NICH ZERWANE...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-11-19 16:12
Hmmmmmm chyba tylko dwóch sprawnych nóg jak u młodej laski :-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-11-20 03:48

>"Gdy będę miał/a 70 lat będę żył w.....".  


2 m pod ziemią :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-11-20 13:33
A ja mam ponad 70 lat-o czym marzę .Abym umiał obsługiwać ,tę "piekielną" maszynę   /laptop/
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-11-20 20:26
Poproś wnuków-nauczą.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-11-21 03:10 Zmieniony 2010-11-21 03:13
Siwek, nie windows a linux... Linux jest darmowy, bezpieczny i nie zawodny system operacyjny do każdego kompa i lapka... A Microsoft to wredna firma wykorzystująca niewiedzę informatyczną ludzi początkujących  w używaniu komputerów... A nawet Microsoft posuwa się do zabierania nam już coraz mniejszej dotacji na zakup sprzętu komputerowego. Bo jak nie kupisz Windowsa i Microsoft Open Office, będziesz ukarany albo za kratki pójdziesz.. A tu okazuje się, że za nic z oprogramowania, za system operacyjny, za pakiet biurowych aplikacji nie musisz bulić a wystarczy ściągnąć linuxa i ww. pakiet aplikacji biurowych i śmigać bezpiecznie i legalnie  do woli na kompie i po necie... Bo na linuxa nie ma wirusów, ani robali i trojanów, a prawie wszystkie aplikacje na linuxa są darmowe... Linux to system, który jest legalny, bezpłatny, bezpieczny, mało awaryjny  a co najważniejsze, to że można go instalować w firmach, na wszystkich komputerach, lub na prywatnych komputerach domowych i laptopach, bez ograniczeń....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdy będę miał/a 70 lat będę żył w..... (3627 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill