www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankiety (3169 - wyświetleń)
- Autor Ella Dodany 2009-12-17 19:51
Pani anit czy musi pani na wszystkich tematach umieszczać ankiety? Ja je widzę inni też. Gdybym chciała odpowiedziałabym od razu. To się nazywa natrętność i przymus.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-17 20:26
pani ma zaniki pamięci skoro się powtarza
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-12-18 10:31
To jest wina Centrum Integracji.Bo nas "szeregowych " niepełnosprawnychn to "ustawiają" i zwracają uwagi,a osoby zewnątrz,jednorazowe, wchodzą na forum i robią co chcą.Dotyczy też to reklamodawców.Ktos sprawę pokpił a tak być niepowinno.Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-18 10:36
wielu rzeczy być nie powinno a jest
pozdrawiam
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-12-19 16:41
Przepraszam, że się wtrącę, ale czy zwracanie komuś uwagi musi się odbywać metodą tworzenia wątków? Prywatne wiadomości są bardziej dyskretne i powiadomienia o nich idą od razu na skrzynkę.

> To jest wina Centrum Integracji.Bo nas "szeregowych " niepełnosprawnychn to "ustawiają" i zwracają uwagi


Panie Eligiuszu - w życiu mnie tu nikt nie "ustawiał". Nie wiem jak (jeśli w ogóle) wpływa to na Pańską teorię na temat CI. :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-12-19 18:33
Boginko to moja wina. Szukałam informacji.... i co otworzyłam temat znalazłam ankietki .... tym razem Cię nie poprę. Co za dużo to przesada. :-)
Pozdrawiam już świątecznie
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-20 15:21
SŁUSZNIE ELU
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ankiety (3169 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill