www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Prosze o poradę (2039 - wyświetleń)
- Autor spajki Dodany 2006-09-18 16:49
Witam.
Jestem osoba niepełnosprawną z orzeczeniem na czas określony tj. akurat teraz do konca roku. Jestem osoba pracująca na stanowisku wymagajacym orzeczenia o nieplenosprawnosci z umowa takze do konca roku (do daty zakonczenia orzeczenia). Czy mam prawo zglosic sie na komisje jeszcze we grudniu br.?? bo date w powiatowym zakladzie ds. orzekania wyznaczono dopiero na styczen co wiąze sie ze zwolnieim z pracy. Jaki jest przepis/prawo w tej sprawie.
pozdrawiam
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2006-09-22 07:30
Jak najbardziej można zgłosić się w grudniu lub nawet w końcu listopada,z powodu oczekiwania na badadanie w komisji lekarskiej orzekającej o niepełnosprawności które spowodowane jest duźą ilością wnioskówna badania i oczekiwaniem na orzeczenie do 2 lub 3 tygodni,trzeba uwzględnić ewentualne odwołanie się od tego orzeczenia lekarskiego(odmowa uznania naszej niepełnosprawności lub obniżeniem stopnia niepełnosprawności),życzę pomyślności na badaniach lekarskich.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Prosze o poradę (2039 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill