www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / BłAGAM O OPOMOC CHODZI O KOMPUTER DLA HOMERA BARDZO (2162 - wyświetleń)
- Autor KAKA Dodany 2006-10-01 09:12
Witam ,jestem mamą chłopca słabowidzącego ,dostaliśmy dofinansowanie do komputera i OK.Problem jest specyjalistyczny wzieliśmy wszystko tylko z podstawowego nie braliśmy drukaraki ,oprogramowania ofisa i XP na to kąto zzieliśmy lepszy i większy monitor i kartę graficzną MOJE PYTNAIE CZY KWOTA Z DOFINANSOWANIA ZOSTANIE POMNIEJSZONA JEżELI TYCH POZYCJI NIE BęDZIE NA FAKTURZE ALE NASZ WKłAD WłASNY TO 655Zł.I DRUGIE PYTANIE SKANER NA DOFINANSOWANIU JEST 590Zł A JA ZNALAZłAM ZA 430Zł I TYLE BęDZIE NA FAKTURZ BłAGAM O POMOC W RAZIE CZEGO MóJ NR TEL 505 73 18 73 PUśCIS SYGNAł JA ZARAZ ODDZWONIę POZDRAWIAM MAMA
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2006-10-04 14:11
Informacje na temat programów celowych realizowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych można uzyskać albo bezpośrednio w oddziałach PFRON :
http://www.niepelnosprawni.info/ledge/x/1786
albo w bezpłatnej infolinii pod numerem 0800 533 335
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / BłAGAM O OPOMOC CHODZI O KOMPUTER DLA HOMERA BARDZO (2162 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill