www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Bydgoszczanie pomocy!!!!!!!! (4927 - wyświetleń)
- Autor Karla Dodany 2009-06-21 20:03
Witam!

   Jestem studentką Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy i prowadzię badania do swojej pracy magisterskiej. Interesuje mnie opinia osób niepełnosprawnych ruchowo lub ich opiekunów na temat dostępności środków komunikacji miejskiej i obiektów użyteczności publicznej w Bydgoszczy.
Państwa pomoc przy wypełnianiu ankiety pozwoli przedstawić wnioski służące poprawie dostępności transportu i przestrzeni publicznej w Bydgoszczy, a jej wyniki posłużą jedynie celom naukowo-badawczym.
   Uprzejmie proszę o poważne potraktowanie poniższej ankiety oraz szczere udzielenie odpowiedzi na poszczególne pytania. Całość zajmie max.5 minut, czyli to tak jakbyś zarobił 5 000 zł za godzinę pracy;)

Ta ankieta jest bardzo ważna i dla mnie i dla Ciebie też, chociaż dzisiaj odpowiadając możesz tego nie dostrzec.

Link do ankiety:

    http://www.ankietka.pl/ankieta/26994/dostepnosc-transportu-i-przestrzeni-publicznej-bydgoszczy-dla-osob-niepelnosprawnych.html

Dziękuję za szczerą pomoc i pozdrawiam
Karolina
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-06-22 15:28
MORZE COŚ WIĘCEJ NAPISZ O SOBIE TO CI UWIERZE BO TAK MI SIĘ WYDAJE IŻ NIE CHODZI CI O SĄDAŻ LUB OPINIE ON WIERZ MI NIE TEDY DROGA RADNI I TAK ZROBIĄ CO ZECHCĄ
Nadrzędny - Autor Karla Dodany 2009-06-22 16:58
czy do każdej dodanej na forum ankiety tak podchodzisz?
Wierzyć mi się nie chce, że ON walczący solidarnie o likwidowanie barier w swoich miejscowościach tak lekceważąco podchodzą do tematu jak Ty.
Jeżeli masz jakieś przykre doświadczenie w relacji z innymi osobami, nie oznacza że pozostali to"LUDZIE KTÓRZY ZAPOMINAJĄ LUB NIE CHCĄ SŁYSZEC O ON"

A moja prośba jest skierowana do osób które jednak chcą mi pomóc. Nie pochodę z Bydgoszczy dlatego trudno mi jakoś dotrzeć do osób niepełnosprawnych z tego miasta bo mieszkam i prauje w Dobrzyniu. Kończę teraz studia magisterskie o specjalności Turystyka Uzdrowiskowa, dlatego aby zkończyć moją pracę potrzebuje opinię osób, którzy mają na ten temat coś konkternego do powiedzenia.
Anieta jest anonimowa, zaś wyniki badania są tylko na potrzebę MOJEJ pracy a nie jakiegoś urzędu, radnych, czy innych instytucji!

Jeżeli Cię teraz uraziłam to PRZEPRASZAM, ale myślałam, że osoby z tego forum będą bardziej przychylni do wypowiedzenia się w tym temacie:o((

Więcej optymizmu, mniej pesymizmu;)

miłego dnia,
Karla

Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-22 18:04
NIE ROZSMIESZAJ MNIE ZE NIE MOZESZ DOTRZEC DO ON
IDZ DO PIERWSZEGO LEPSZEGO MOPSU TO ICH ZNAJDZIESZ
Nadrzędny Autor Buziaczek08 Dodany 2009-08-02 13:24
DO KARLA...
TU NA TYM FORUM PANUJE DZIWNA ZMOWA ABY JAK NAJMNIEJ ALBO W OGOLE NIE DYSKUOWAC NA TEMAT ULATWIEN DLA NIEPELNOSPRAWNYCH, A CO DOPIERO POFATYGOWAĆ SIE DO WYPELNIENIA JAKIEJKOLWIEK ANKIETY ZWIAZANEJ Z USUWANIEM BARIER, PRZESZKOD DLA NIEPELNOSPRAWNYCH RUCHOWO I NIE TYLKO. NA TYM FORUM PANUJE BANDA KTORA ZAKLUCA KAZDA DYSKUSJE NA TEMAT BARIER, NIE WIEM CZEMU. JA OSOBISCIE UWAZAM ZE OSOBY KTORE TO ROBIA NIE MAJA NIC WSPOLNEGO Z NIESPRAWNOSCIA RUCHOWA, A BYC MOZE NIE SA TO NAWET LUDZIE NIEPELNOSPRAWNI, TYLKO TAK ZWANI UDAWACZE, A PRZY OKAZJI NABIJAJA SIE Z LUDZI NAPRAWDE CHORYCH I NIEPELNOSPRAWNYCH. JA CI TAKZE NIE MOGE POMOC BO NIE MIESZKAM W BYGDOSZCZY.
ABY DOWIEDZIEC SIE COS WIECEJ W TWOJEJ SPRAWIE NAPISZ DO ANTYBUDYNEK (KLIK)  
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2009-06-22 15:32
NIE JESTEM Z PÓŁNOCY I NIEGNIEWAJ SIĘ NA MNIE JESTEM BEZWZGŁĘDNY DLA LUDZI KTÓRZY ZAPOMINAJĄ LUB NIE CHCĄ SŁYSZEC O ON PRZECIĘ KARZDY ZNICH KIEDYŚ I TAK ZOSTANIE INWALIDĄ NO CHYBA IŻ WCZEŚNIEJ ZOSTANIE SZYBKIM I MARTWYM LUB DAWCĄ JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM I ŻYCZE OWOCNEJ I WSPANIAŁEJ PRACY
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-22 15:52
BYDGOSZCZ NIE JEST NA PÓŁNOCY- TO JEST WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO POMORSKIE
Nadrzędny Autor wilkolak Dodany 2009-06-22 18:05
DO POLNOCY TO JESZCZE HO HO HO
BERETEM NIE DORZUCI
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Bydgoszczanie pomocy!!!!!!!! (4927 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill