www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / płatne parkowanie w spółdzielniach mieszkaniowych (1450 - wyświetleń)
- Autor ketul Dodany 2011-01-12 20:07
witam,Mam pytanie czy rady nadzorcze w spółdzielniach mieszkaniowych mają prawo bez naszego sprzeciwu narzucać stawki pieniężne za parking.Do tej pory miałem parking onaczony wg wymagan spółdzielni "darmowy"dzisiaj przyszła poczta że mam płacić 25 lub 15 zł na miesiąc a zalezności czy trafię na parking z podbrukiem czy zwykła ziemia.MY NIEPEŁNOSPRAWNI MAMY PŁACIĆ A POZOSTALI NIE.Jest jakas ustawa że ja mogę sie bronić w tej materi.Piszą że uchwlili to w listopadzie nie dadza nawet sie odwołać???
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-01-14 08:04
Teren spółdzielni więc to władze spółdzielni wyznaczają zasady odpłatności za parkowanie – nie znam przepisów które by ograniczały spółdzielnię w tym zakresie. W prawie budowlanym znajdują się przepisy nakazujące wyznaczyć miejsca parkingowe dla on – nie ma nic o odpłatności za nie.
Należy zapoznać ze statutem spółdzielni by poznać zasady odwoływania się od decyzji spółdzielni.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / płatne parkowanie w spółdzielniach mieszkaniowych (1450 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill