www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Pytanie odnośnie piłki nożnej!!!! (2515 - wyświetleń)
- Autor szymi87 Dodany 2009-06-01 14:32
Witam mam pytanie na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mianowicie jestem piłkarzem lecz w wyniku choroby nowotworowej usunięto mi nerkę! Mam teraz jakiś tam stopień niepełnosprawności. Interesuje mnie jakaś informacja na temat piłki nożnej. Czy istnieje jakaś reprezentacja osób takich jak ja? Z tego co udało mi się wyczytać, organizowane są turnieje piłki nożnej dla osób niedowidzących i z porażeniem mózgowym. Czy jest jakaś kategoria do której bym się nadawał. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-06-01 16:36
Szymi ja myślę że napewno możesz dołączyć się do którejś z grup wymienionych. Czy to ważne kto na co choruje? Ważne na ile starcza Ci sił i na ile pozwala lekarz w takich wyczynach
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-02 00:14
Ellu - chyba nie do końca jest tak, jak myślisz. W sporcie rzeczywiście może być ważne kto na co choruje... bo to wpływa na "osiągi" :-)

Szymi - niestety nie kojarzę grup bardziej "ogólnych", do których pasowałby Twój stan zdrowia.

Edit:literówki z pośpiechu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Pytanie odnośnie piłki nożnej!!!! (2515 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill