www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nadzieja dla Ciebie (21830 - wyświetleń)
- Autor Agnieszka1055 Dodany 2009-12-30 14:05
Podobno żyjemy w ciekawych czasach, które jednak powodują, że przestajemy nadążać za własnym życiem. Coraz częściej czujemy się zagubieni, wpadamy w depresję, przestajemy panować nad nerwami, poddajemy się frustracji. Szukamy sposobu na rozładowanie napięcia, odnalezienie sensu życia, naprawienie zaburzonych więzi partnerskich lub po prostu odczuwania zwykłej ludzkiej radości.Czasem sami odkrywamy, ze jest nam źle. Nie potrafimy niczym się cieszyć. Odczuwamy dyskomfort psychiczny. Nie umiemy poradzić sobie z codziennymi sprawami, z rolą matki lub ojca, szefa lub partnera. Zazwyczaj nasze odczucia pokazują, że jest coś do uzdrowienia. Najczęściej jakiś stary chory wzorzec, który tkwi w nas od dzieciństwa. To jest ten moment, kiedy warto poddać się odpowiedniej terapii.Terapii duchowej.Napisz a dowiesz się więcej :-) agnieszkajolanta@wp.pl
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2009-12-30 14:17
Agnieszko wystarczy jeden raz na forum wstawić ten sam wątek. Rozumiem co piszesz po jednorazowym przeczytaniu. Myślę, że inni również. :-)))
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-12-30 14:31
A ten,kto mysli inaczej i powiela watek kilka razy moze sam potrzebuje terapii.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-12-30 14:37
Ja tam nie mam problemu z jaźnią . Przeważnie jak miałem takie problemy, to zawsze było spowodowane nadmiernym zaufaniem co do mocy swej głowy ;-). Inaczej mówiąc moja głowa i alkohol nie idą w parze ;-) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2009-12-30 14:39
Nie jesteś w tym osamotniony. :-))))))))
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-12-30 16:48
O ja cię to jest nasz troje. Moja głowa też nie idzie w parze a alkoholem na dokładkę nogi jakieś takie nijakie. ALE TO RZECZY..... Agnieszko ja tam swoich spraw nie wywlekam dla osób mi nie znanych. Wybacz ale nie mam problemów ze swoją psyche :-)
Nadrzędny Autor Agnieszka1055 Dodany 2010-01-01 17:39
Tobie życzę,żebyś odróżnił jaźń i ducha od głowy.B oe ejdno z drugim niewiele ma wspólnego:)
Nadrzędny Autor Agnieszka1055 Dodany 2010-01-01 17:38
Myślę,że wystarczy raz napisać i wszyscy to zrozumieją,szkoda,że nie wszyscy rozumieją ,że może jest się nowicjuszem w ogóle na FORUM i można się trochę pogubić na początku. Pozdrawiam serdecznie i w Nowym Roku  życzę więcej czasu na swój rozwój duchowy,że nie mieć wcale czasu na krytykę: innych):-):-):-)Tobie tego samego życzę:)
Nadrzędny - Autor Agnieszka1055 Dodany 2010-01-01 17:37
Myślę,że wystarczy raz napisać i wszyscy to zrozumieją,szkoda,że nie wszyscy rozumieją ,że może jest się nowicjuszem w ogóle na FORUM i można się trochę pogubić na początku. Pozdrawiam serdecznie i w Nowym Roku  życzę więcej czasu na swój rozwój duchowy,że nie mieć wcale czasu na krytykę: innych):-):-):-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-01-01 19:56 Zmieniony 2010-01-01 20:02
Teraz już widzę, że lubisz posty seriami wysyłać. To już nie pierwsze forum , na którym to samo piszesz więc chyba taka zagubiona nie jesteś. :-)
A rozwój duchowy i Tobie się przyda więc i ja Tobie tego samego życzę. :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-01 20:08
Lid mnie też coś takiego się zdarzyło a na GG szło taśmowo.... to chyba nie Agnieszki wina a komputera. Ja pokasowałam podwójne czy potrójne posty swoje. Agnieszka może tego jeszcze nie potrafi. Witaj Ok że znów jesteś.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-01-01 20:10
Nie przesadzaj. Chyba widzi, że daje post do kawiarenki i do barier czy gdzieś tam.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-01 20:54
A tam nie byłam jeszcze :-D
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2009-12-31 23:34
PODOBA MNIE SIĘ ŻE KTOS COŚ SENSOWNEGO NAPISAŁ ITY JESTEŚ TA OSOBA JAK WIESZ SĄ TUTAJ RÓŻNI LUDZIE KTÓRZY ZAZWYCZAJ BARDZO CIERPIA I NIE TYLKO FIZYCZNIE BYĆ MORZE NIEWIEDZA CO TO TERAPIA DUCHOWA BYC MORZE NIECHCĄ WIEDZIEĆ A BYĆ MORZE SIĘ POPROSTU BOJĄ BO WIESZ SAMA JAK NA YM ŚWIECIE JES WSZĘDZIE DUŻO SEKT I SZALENCÓW I WIERZ MI BĘDZI CI BARDZO TRUDNO PRZEKONAĆ KOGOKOLWIEK I NIE TYLKO Z TEGO FORUM MIAŁEM KIEDYS DO CZYNIENIA Z PODOBNĄ HISTORIĄ KIEDY LEŻAŁEM PRZYKUTY W SZPITALU DO LURZKA PRZYSZEDŁ KAPELAN I PYTAŁ OSPOWIEDZ JA SIĘ WYSPOWIADAŁEM OBOK LEŻAŁ DZIADEK 75 LAT I W RZADEN SPOSUB NIEDAŁ SIĘ PRZEKNAC DO SPOWIEDZI PO JAKIMŚ CZASIE ZAPYTAŁEM KAPELANA JAK MU MOGĘ TEMU DZIADKOWI POMUC WIESZ MI MOJE ZDZIWIENIE BYŁ WIELKIE KIEDY KAPELAN POWIEDZIAŁ ŻE PRZYJDZIE KIEDYŚ SAM DO SPOWIEDZI SPODKAŁEM TEGO DZIADKA W NASZEJ BAZYLICE PARE MIESIĘCY PO TYM WSZYTSKIM I WIESZ CO NA ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY STAŁEM PRZED NIM W KOLEJCE DO KONFESJONAU SPOTKALIŚMY SIĘ POTEM NA KWIE I TERAZ JESTEŚMY STARYMI ZNAJOMYMI JA MAM50 ON 80 LAT I DZIĘKI miedzi innymi sieci czasami piszemy do siebie TAK WIE NA ZAKONCZENIE NASZYM ZADANIEM JEST NIE PROWADZENIE TERAPI DUCHOWEJ NO CHYBA ŻE MAMY DO TEGO UPRAWNIENIA NADANE PRZEZ KOŚCIUŁ ŚWIĘTY A ZTA SAMOTNOŚCIĄ TO RÓZNI JEST TAK NAPRAWDE TO JESTEŚMY WSZYSCY SAMOTNI LUB KIEDYŚ BĘDZIEMY A JESZCZE JEDNO CZŁOWIEK NIEZMIENIŁ SIĘ OD TYSIĘCY LAT I NIGDY SIĘ NIE ZMIENI BONP; OD KIEDY WYNALEŻLI KOLO MYŚLELI ŻEBY SIĘ SZYBCIEJ I LEPIEJ I BEZPIECZNIEJ PORUSZAĆ PRACOWAĆ ITP ALE JAK WYNALEZONO PIENIĄDZE TO JUŻ LUDZIE ZCZELI MYŚLEC O CHCIWOŚCI A OD KIEDY KOMPA WYNALEŻLI TO JUŻ TYLKO MYŚLĄ O LENISTWIE BO NIKTÓRYM SIĘ W GOWACH POPZREKRĘCACŁ ŻE KOMP OBIERZE ZA NICH ZIEMNIACZKI I DZIECKO NAUCZY PISAĆ LUB BEZPIECZNE POPROWADZI SAMOCHÓD TU TAK LECZ DROGI MUSIAŁY BY BYĆ OCZIPOWANE ALE PUKI CO NOE DA RADY NO MUSZE KOŃCZYC I NAPIĆ SIESZMPANA Z MOIMI BLISKIMI
Nadrzędny - Autor Agnieszka1055 Dodany 2010-01-01 17:43
Dziękuję za zrozumienie:),jednak nie zawsze kościól,księża i tak dalej nadają sie do tego. Nie mam nic przeciwko Bogu, bo wierzę w Niego,ale na temat wiary nie chciałam rozmawiać-bo to temat rzeka,a nie o to tutaj chodzi. Każdy ma inne przekonania i nie miałam zamiaru nikogo przekonywać do co jakiejkolwiek wiary.Jednu wierzą w Boga, drudzy w Budde,inni w nic nie wierzą i nie o wiarze jest ten temat.Chociaż wiąże się z duszem, z własną osobowością (nie z głową jak niektórzy tutaj mylą pojęcia).Wierzmy w co chcemy, nazwywajmy to jak chcemy.każdy ma wolną wolę i szanujmy TO . Mam nadzieję,że szampan smakował.Pomyślności życzę, spokoju i harmonii:)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-01-04 12:54
Z TWOJĄ POCZTĄ BARDZO TRUDNO SIĘ MNIE JEST POŁONCZYĆ JAK MORZESZ NAPISZ JESZCZE RAZ ADRES
Nadrzędny - Autor kropka Dodany 2010-01-01 15:00
Na te wszystkie niedomagania dobrze działają witaminy.
Nadrzędny - Autor Agnieszka1055 Dodany 2010-01-01 17:45
Proponuję świeże wtaminy czyli owoce i wrzywa i koniecznie świeże soki własnoręcznie robione. Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-01 18:00
Cześć Agnieszka... szeroki uśmiech za Twoją wyrozumiałość    Sama się czasem tu gubię. :-D

Wszstkiego dobrego w tym roku nowym :-)
Nadrzędny Autor kropka Dodany 2010-01-01 18:49
Jak już - to rzeczywiście wszystko świerzutkie i wławsnoręcznie wychodowane. Na własnej ziemi, ekologicznie, ogrodzonej, żeby broń Boże nikt i nic nam nie napaskudziło.... , a i tak wieczni nie będziemy. Trochę zagalopowałam się, bo tak w ogóle, to wolę na skróty. Jem i piję co jest dostępne i smakowe. Pozytywnego myślenia w 2010.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-01 19:04
Oj kropka ja też lubię takie skróty i oby smacznie :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-01 15:03
Prawda :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-01-01 15:51
Dziewczyna też może pomóc.................
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-01-01 15:56
JA TAM NIE CHCĘ dziewczyny
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-01-01 16:22
Bo jesteś dziewczyną.
Nadrzędny Autor kropka Dodany 2010-01-01 16:48
Dziewczyny ponoć mają najwięcej witaminy.... A więc na kłopoty ciepłe nóżki i lampka...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-01 16:57
Ja tam wolę chłopaka i może być z małą ilością witamin jak malta a nie dziewczynę :-)
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-01-01 17:04
Wolę dziewczyny,chłopczyków nie lubię :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-01 17:14
No cóż popieram Twój wybór :-)
Nadrzędny - Autor kropka Dodany 2010-01-01 18:50
Ella, czy mam rozumieć, że Malta ma mało witamin? hi,hi..
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-01-01 20:06
Ella popiera wybór siwka,a ja owszem cgyba mam za mało witamin ,muszę to nadrobić
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-01 20:09
No wiesz malta nie rób obciachu.. chyba lepszy nam facet a siwkowi facetka :-)))))))

Kropeczko malta dobrze odczytała mój post. Popieram siwka, że woli dziewczyny :-) malta też jest dziewczyną więc..... ma i witaminy
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-01-01 20:12
No ,właśnie o  to mi chodzi
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-01-01 20:48 Zmieniony 2010-01-01 20:51
Ja lubię dziki kraj,dziki szalony.
Ja lubię dziki kraj i stare westerny.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-01-01 20:57
Teorię o terapii "duchowej"wyłóż na forum.Poco każdy ma pisać e-maile?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-01-01 21:02
Wtedy może znajdą się chętni na prywatną rozmowę, choć nie ryzykowałabym zawierzać swoje sprawy osobie poznanej przez internet.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-01 21:15
A potem mi ktoś dokopie? Nie to nie miejsce do zwierzania się.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-01-01 21:56
Też tak uważam.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-01 21:58
I to jest już prawda
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-01-02 11:29
TEŻ BYM NIE ZARYZYKOWAŁA
Nadrzędny - Autor Marekrainski Dodany 2010-01-02 22:09
to nie jest kwestia ryzyka czy zwierzania się. Przecież sami decydujemy czy chcemy daną znajomość przekształcić w real czy nie.

Problem raczej jest w usposobieniu  ludzki który po prostu boją się poznawać ludzi z niepełnosprawnością.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-01-04 12:29
hmm tylko ON maja tyle do zaoferowania,bo niby w czym jestesmy gorsi od tych "normalnych"(sorki)?A ufac trzeba z rozwagą,nie kazdy musi znac stan naszego konta.:-)
Nadrzędny Autor Marekrainski Dodany 2010-01-04 14:24
tę kwestię opisuje neico wyżej.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-01-06 14:08
CHYBA TAK NAPRAWDĘ TO SAMA NIE WIESZ CO PISZESZ A POCZYTAJ SOBIE COŚ TAKIEGO MORZE ZROZUMIESZ  ;NIKT NIE WIE GDZIE JESTEŚ JAK DALEKO JAK BLISKO NAWARSTWIAJĄ SIĘ KŁAMCY JEŚLI CHCESZ ZAPROWADZĘ CIE TAM BĘDZIESZ SIĘ WYGRZEWAĆ W CIENIU ZIMOWEJ NOCY WIECZNEGO TRIUMFU BĘDZIESZ ŻEGLOWAĆ NA STALOWYM WIETRZE ZOSTANIESZ ZWYCIĘZCOM JAK RÓWNIEŻ PRZEGRANYM WIĘC CO O TYM MYŚLISZ POSZUKIWACZU PRAWDY I KŁAMSTWA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nadzieja dla Ciebie (21830 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill