www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzęt optyczny (1821 - wyświetleń)
- Autor LukaszT Dodany 2009-08-25 15:24
Witam serdecznie. Jak w temacie mam pytanie o poradę na temat sprzętu optycznego. Ponieważ jestem osobą bardzo słabowidzącą i chciałbym zakupić coś co pomoże mi choć w części rozwiązać problem z widzeniem. Tj coś do obserwacji otoczenia czy też pomocne podczas odczytywania napisów na tablicach wszelkiego typu np. na wykładach czy też rozkładach jazdy. Czym się kierować podczas doboru. Mam już umówioną wizyte z okulistą , ale chciałbym też co nieco więcej wiedzieć na ten temat. Nie chce bowiem dokonać zakupu a dopiero po nim myśleć czy dobrze zrobiłem. Pytanie zatem czy lepiej jakiś monookular czy też jakąś lornetke - sam nie wiem co jest jeszcze dobre. Z gory dziekuje za rady i pozdrawiam
Nadrzędny Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-25 20:55
NIE WIEM JAK SIE TO NAZYWA ALE NAPEWNO ZNAJDZIESZ NA ALLEGRO
SA TO SILNIE POWIEKSZAJACE SZKLA NAKLADANE NA GLOWE PRZEZ JUBILEROW I NIE TYLKO PRZY PRECYZYJNYCH PRACACH
NIESTETY WIDAC PRZEZ TO NA NIEWIELKA ODLEGLOSC
DOBRE DO CZYTANIA ROZKLADOW JAZDY I PISANIA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzęt optyczny (1821 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill