www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Czy naprawde nic nie mozna zrobić? (1462 - wyświetleń)
Autor Alka-123 Dodany 2009-08-04 08:34
Witam serdecznie właśnie dziś otrzymałam pismo  z  Powiatowego Zespołu d/s orzekania o niepełnosprawności ze wniosek złożony w sprawie mojego syna / 17 l/ nie może być rozpatrzony w terminie ustawowym z powodu dużej ilości wniosków przewidywany termin ok 5 -m-cy problem polega na tym ze takie orzeczenie jest mi potrzebne na dofinansowanie aparatu słuchowego o wartości 5500  na który mnie nie stać ,wiem ze nagła głuchota  jednego ucha wobec innych  to może nic ale zastanawiam się  ilu innych ludzi z różnymi schorzeniami otrzymało takie samo pismo mieszkam w Szczecinie a w powiatach takie sprawy są załatwiane w terminie  to początek mojej drogi a już jestem bezradna, dlatego życzę Wam wszystkim dużo wytrwałości i siły pozdrawiam alka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Czy naprawde nic nie mozna zrobić? (1462 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill