www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu (15757 - wyświetleń)
- Autor Hania Dodany 2008-04-24 17:44
Witam !
Wybieram się na turnus rehabilitacyjny do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu. Może Ktoś tam był i zechce podzielić się swoją opinią na temat tego sanatorium.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-04-24 18:39
Super fajne sanatorium położone nad samą plażą tuż przy mollo gdzie w lipcu odbywały sie pokaz fajerwerków i innych zabaw.Nie byłam kuracjuszką tego sanatorium ale byłam w jego kawiarence...Hol mieli na wysoki połysk to pewnie pokoje też.Koleżanka się nie skarżyła co do w/w sanatorium więc musiało jej być ok. jak wrócisz opisz w wątku "Opinie o sanatoriach"..
Nadrzędny - Autor Irena Dodany 2008-05-08 16:31
Witaj.
Jak bedziesz w Bałtyku to bardzo proszę zwróć uwagę czy są warunki dla ludzi poruszających się na wózkach.
Pisałam do nich na skrzynkę aby podali mi informację o warunkach ale niestety nie otrzymalam odpowiedzi mimo kilkukrotnego "bombardowania" do nich.
Byłam 4 lata temu w Kołobrzegu w Kombatancie i odwiedziłam ten dom ale tylko na zewnątrz i bardzo mi się podoba.
Po przyjeżdzie bardzo proszę o jakiekolwiek uwagi dotyczące Bałtyku..
Pozdrowienia
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-05-18 17:51
Napewno są bo widziałam tam podjazdy.Natomiast w MSWiA w Kołobrzegu nie ma podjazdów.Sprawdź jeszcze telefonicznie lub w komputerze
Nadrzędny - Autor Hania Dodany 2008-05-19 12:59
Witam.
Wróciłam z Kołobrzegu. Trafiłam na ładną pogodę. Moja opinia o sanatorium BAŁTYK jest pozytywna. Szeroki zakres zabiegów i nowe urządzenia. Warunki hotelowe, dobre - mój pokój nie był zbyt duży, czystość nienaganna, nowe meble, telewizor, lodówka, wykładzina dywanowa, codzienne sprzątanie itd, wyżywienie zbyt obfite - nie ma większej szansy na odchudzanie bo stoły szwdzkie suto zastawione , obiad serwowany skromniejszy ale dużo mięsa. Obsługa bardzo miła. Wspaniały kompleks wodny - duży basen, basen solankowy do ćwiczeń,sauna parowa.sucha,itp. - do korzystania bez ograniczeń.Większość gości to obcokrajowcy, głównie Niemcy. Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach.Możliwość korzystania z wycieczek- za opłatą oczywiście. Natomiast za jakiekolwiek badanie czy usługę medyczną np. pomiar ciśnienia pobierana jest opłata, słyszałam że w razie konieczności dodatkowej wizyty lekarskiej - również ale nie sprawdziłam. Stałej opieki medycznej raczej nie ma, jest bardziej hotelowo i komercyjnie.
Pozdrawiam.
Hania  
Nadrzędny - Autor Irena Dodany 2008-05-19 15:41 Zmieniony 2008-05-19 15:44
Witam Haniu.
Dziękuję bardzo że odpowiedziałaś na mój post.
Jeżeli byłoby to możliwe to bardzo proszę skontaktuj się ze mną emaile, chciałambym więcej zapytać Cię o ten obiekt i warunki ale już nie na forum.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam na kontakt.
Irena
Nadrzędny Autor Viesia Dodany 2009-08-13 20:47
Tez mysle o sanatorium Baltyk. 
Jakie jeszcze inne sanatorium w Kolobrzegu byscie polecili?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu (15757 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill