www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / DO CHROMA (4169 - wyświetleń)
- Autor magdalena tomasz Dodany 2008-03-24 21:36
JA MIESZKAM W NIEMCZECH;MOGE TOBIE POMUC TUTAJ ZNALESC NEUROLOGOW DZIECIECYCH ALE SPROBOJ W POLSCE NAJPIERW;TE ATAKI KTORE OPISUJESZ TO MYSLE ZE TO GRAD MAL: NIE MA ZARTOW: JAKI JEST POZIOM TLENU WE KRWI I JAKI PULS: BARDZO WARZN SPRAWA: TE ATEKI TO NIE ZARTY: LEKI SA TRUCIZNA W PEWNYM STOPNIU ALE NIE MORZESZ JEMU NIE DAC: SKUTKI UBOCZNE POJAWIAJA SIE ZADKO  ALE DZIECKU REGULARNIE BADA SIE KREF I WASZA OBSERWACIA: GDY POJAWIA SIE ZLE WYNIKI NP. WATROBY ALBO INNE WTEDY TRZEBA PRZESTAWIC NA INNY LEK: ALE PRZY TAKICH ATAKACH NIE WOLNO DZIECKO NIE LECZYC: NIE WIEM GDZIE W POLSCE MORZNA LECZYC ALE JEST MNUSTWO KLINIK:
NA POCIESZENIE :TOMASZ DOSTAJE ANTYEPILEPTYKA OD3 DNI ZYCIA,OD9miesiaca kobinacie 2 ANTYEPI: OD 12MIESIECY KABINACIE 3.

teras ma 3 latka jego organy sa wporzadku. mielismy z lekami wiele problemow ale reguralne badanie i obserwacia.podam zaras tobie adres gdzie wiecej info znajdziesz.
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2008-03-24 21:43
http://madziusia.mojeforum.net

ja tez tam jestem znajdziesz troche wiecej info.
nawet jesli jeszcze nie wszystko to forum jest nowe i wciaz sie rozwija. zadawaj pytania dostaniesz odpowiedzi napewno
POZDRAWIAM I NAJLEPSZE ZYCZENIA:
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-03-24 21:54
W epi najtrudniejsze jest dobranie odpowiednich leków.Często dosyc długo to trwa,gdyż nie kazdy lek jest dobrze tolerowany.To co napisał CHROM jest bardzo wazne.Pozdrawiam cieplutko :-)
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2008-03-25 07:45
tak ale to sa ataki GRAD MAL
Nadrzędny - Autor magdalena tomasz Dodany 2008-03-25 11:37
kurcze. tak jest jak sie szybko pisze GRAND MAL nazywa sie ten rodzaj epi. albo atakow .
Nadrzędny - Autor konkretna Dodany 2008-03-25 20:00
Grand Mall są najpowazniejszymi atakami.Gdyby były petit mall,twoje malentwo nie musiałoby mieć wszczepionego stymulatora.Dlategosa tak niebezpieczne! Najczęściej wystepują obie formy epi.
Nadrzędny Autor magdalena tomasz Dodany 2008-03-26 08:02
dlatego chrom nie powinien sie zastanawiac. u tomka te ataki trwaja , 3 , 4 min. u jago dziecka godziny. tego nie morzna tolerowac niajpuznie po 10 min powinni jemu dac deacepam raktiole albo krople i karetka do szpitala jechac.
nie wolno tak dlugo.czekac. chrom znajdz prosze dobrego neurologa dzieciecego i zacznijcie szukac leku dla twego dziecka. jesli jakos wam pomuc moge bede tutaj . Zycze wam wiele sily.
pozdrawiam.

Tomasz ma wiele rodzajow atakow. fokale, tonisze , tonisz klonisz, i i i .
stymulator jest stosowany w wiekszosci tych atakow gdzie lekarstwa zawiodly.
pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / DO CHROMA (4169 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill