www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Komputer dla Homera (2937 - wyświetleń)
- Autor LukaszT Dodany 2009-10-05 13:04
Witam serdecznie. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu i oprogramowania specjalistycznego w zakresie komputera dla homera skontatuj się ze mną drogą e - meil , a ja w miarę możliwości spróbuje Ci pomóc,
P.S.
Jestem wolontariuszem jednej z fundacji i pomagam osobom z dusfunkcją wzroku ponieważ sam mam z nim nielada problem i też wiem co w trawie piszczy. Skoro już staną Pńswo przed koniecznością wyboru programów komputerowych to przecież warto sie poradzić kogoś kto przez to już przeszedł. To jest mój e meil tomaszewski.wiki@o2.pl Jeśli nalezysz do koła PZN w okręgu WLKP to może będzie nawet szansa sie spotkać i doradzić osobiście pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-05 20:24
Panie Łukaszu - po koleżeńsku odradzam (na przyszłość) podawanie adresu e-mail w formie całkowicie "czystej". Jest to mało rozsądne z kilku powodów, przy czym najważniejszy jest taki, że istnieje oprogramowanie automatycznie przeszukujące sieć w poszukiwaniu adresów i dodające je do baz spamerów - może Pan dostawać sporo niechcianej poczty (i administracja forum nie będzie temu winna).

Na tym forum można np. poprosić o kontakt poprzez przez wiadomość prywatną i wtedy podawać e-mail bezpośrednio zainteresowanym (a nawet prowadzić całą korespondencję przez PW - powiadomienia o wiadomościach można dostawać na maila). W ostateczności, kiedy komuś się marzy podawanie adresu jawnie, proponuję proste techniki maskowania, w rodzaju zastąpienia znaku @ np. [tu wstaw małpkę]. To powinno ograniczać rozpoznawanie adresu przez automaty (szczególnie, że piszemy po polsku).
Nadrzędny - Autor LukaszT Dodany 2009-10-06 08:20
Ups tego Ci ja nie przemyślałem. Dzięki za rade. Serdecznie pozdrawiam
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-10-06 09:15
Miejmy nadzieję ,że nic takiego się nie wydarzy :-)
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-10-06 15:30
Możesz jeszcze spróbować skontaktować się z adminami (informacje kontaktowe tutaj - klik) i poprosić o małą modyfikację posta. :-) Wprawdzie z pamięci Google zniknie to chyba dopiero nieco później, ale zawsze coś.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Komputer dla Homera (2937 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill