www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / SWAROŻYC-ŚWINOUJŚCIE (6488 - wyświetleń)
- Autor eliska Dodany 2009-11-17 21:10
WITAJCIE,WRÓCIŁAM ZE ŚWINOUJŚCIA Z SANATORIUM SWAROŻYC.JEST TO WŁAŚCIWIE HOTEL,KTÓRY WYNAJMUJE SWOJE POKOJE DLA KURACJUSZY NFZ.POŁOŻENIE SUPER-50 METRÓW OD PROMENADY I MORZA.JEDYNY MANKAMENT TO TO,ŻE NA POSIŁKI TRZEBA CHODZIĆ DO SĄSIEDNIEGO "BURSZTYNU".ZABIEGI POROZRZUCANE SĄ PO RÓŻNYCH SANATORIACH WIĘC TRZEBA SIĘ DOBRZE SPRĘŻAĆ ŻEBY NA WSZYSTKO ZDĄŻYĆ.OPIEKA LEKARZA I PIELĘGNIAREK DOBRA,JEDZENIE TEŻ A ZRESZTĄ CZEGO MOŻNA WYMAGAĆ ZA 6ZŁ.DZIENNIE?POGODA BYŁA OD WCZESNEJ WIOSNY,ZŁOTEJ JESIENI AŻ PO ZIMĘ ZE ŚNIEGIEM.DO WSZYSTKICH OBIEKTÓW SĄ PODJAZDY DLA WÓZKÓW I POKOJE PRZYSTOSOWANE DLA ON.JESTEM ZADOWOLONA I CHETNIE POJECHAŁABYM TAM JESZCZE KIEDYS.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-11-18 17:43
Eliska czyli to nie dla mnie i moich 4 nóg. Wiwat Kołobrzeg tam zawsze wszystko jest pod nosem.
Nadrzędny Autor eliska Dodany 2009-11-18 20:41
Raczej niestety nie.Najwiekszy mankament Świnoujścia to było właśnie to chodzenie na zabiegi.Być może są też obiekty w których są wszystkie zabiegi na miejscu np.Bałtyk.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-18 20:56
Sprawdzę ale nie dziś i chyba nie jutro :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / SWAROŻYC-ŚWINOUJŚCIE (6488 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill