www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Zmiana umowy o pracę co mogę zrobić ? (2953 - wyświetleń)
- Autor Miara Dodany 2010-01-27 23:14
Witam !
Prosze was o pomoc
Moja Matka ma 54 lata pracuje na poczcie polskiej od 20 lat własnie zostało jej obcięte pół etetu :-( chociaż jest najbardziej doświadczoną pracowniczką w urzędzie (jako jedyna potrafi zastąpić kierownika zmiany) oczywiście jest osobą niepełnosprawną i wydaje nam się że to własnie zaważyło na tej decyzji (więcej urlopu) Pani Kierownik zasłania się tym ,że urząd jest nie rentowny i dlatego musieli obciąć pół zmiany. Pani oczywisćie mogła wybrać z pośród 4 Pań  padło na moją Mamę która jako jedyna jest niepełnosprawna ! czy cos można poradzić !?  proszę o pomoc !
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-02-01 16:47
Niewiele może zrobić. Udowodnić, że to przez niepełnosprawność będzie ciężko.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-03 17:14
Miara znam ten problem. Jeśli mama by się nie zgodziła pewnie by szukali możliwości jej zwolnienia. Trudno mi Ci tu coś poradzić czy podpowiedzieć. Smutne to ale i prawdziwe.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-02-05 09:30
Tak jak pisałem wcześniej, żeby powołać csię na dyskryminację ze względu na niepełnosprawność konieczne jest udowodnienie, że jedyną przyczyną zmiany jest właśnie niepełnosprawność. W praktyce jest to niewykonalne.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-05 15:02
I to co rogal pisze jest prawdą :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Zmiana umowy o pracę co mogę zrobić ? (2953 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill