www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ośrodek Niwa Kołobrzeg (8224 - wyświetleń)
- Autor efik Dodany 2010-02-12 14:48
Chcę jechac na turnus rehabilitacyjny do ośrodka KRUS-u w Kołobrzegu .Wszystko  się dowiedziałam z internetu.Może ktoś ma jakieś dodatkowe spostrzeżenia.Wiem,że basen jest ale nigdzie nie znalazłam zdięć.Jeżdże na wózku i może są zjazdy bez barier.Jest ponoć kawiarnia z której można oglądać panoramę jednocześnie pijąc kawę.Moje spostrzezenia napiszę po powrocie. pozdrówka efik
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-12 15:16
efik Niva mieści się tuż przy dworcu w Kołobrzegu. Przepiękny i bardzo duży budynek z żółtej cegły. Balkony duże szerokie. Jednak jak jest w środku nie sprawdzałam. To sanatorium dla rolników. W/g mnie może iść w parze z "Bałtykiem' choć Niva oddalona jest od plaży około 200-300 metrów. Myśle, że ta stronka ciut cię zawdowoli. Nie mam fotek tego sanatorium więc mogę tylko tyle ci przekazać  (KLIKNIJ TU)
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2010-02-13 17:41
efik,moja koleżanka była w ubiegłym roku na turnusie w tym sanatorium i jest zachwycona.W tym roku też tam się wybiera w czerwcu.Jest to teraz nie tylko sanatorium KRU-su.Była już na niejednym turnusie rehabilitacyjnym,także w Posejdonie i Bałtyku w Kołobrzegu,wiec myślę, że naprawde jest super,skoro tak się zachwycała.Miłego pobytu.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-13 18:19
O Posejdon i Bałtyk w Kołobrzegu jest super. Miałam możność zwiedzenia tych luksusów :-) Zaś NIVA znam tylko od zewnątrz.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ośrodek Niwa Kołobrzeg (8224 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill