www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / E-biznes gdzie ci niepełnosprawni?? (1640 - wyświetleń)
Autor barnaba24 Dodany 2011-06-23 14:24 Zmieniony 2011-06-23 14:28
Oglądałem sobie ten reportaż na stronie o e-biznesie (nie mam Polsatu -:-( )gdzie Allegro szkoli jak prowadzić biznes w sieci.
Po obejrzeniu materiału nie mogłem otrząsnąć się z tego co zobaczyłem, a raczej czego tam nie zobaczyłem.

Nie zobaczyłem ani jednego niepełnosprawnego !!! a ten pan co tak ma wykrzywnione ręce i coś tam pisze na klawiaturze to materiał z konferencji odnośnie dostosowania stron www. Czemu służyć ma to składanie różnych materiałów i w mawianie, że to ze szkolenia Allegro?.

Ja myślałem, że tam będą jacyś niepełnosprawni, na wózkach czy tacy co ich nikt nie chce nawet na rozmowie kwalifikacyjnej, a zobaczyłem młodych sprawnych ludzi. Poza tym na te szkolenia trzeba przyjeżdżać z całej Polski, jakby nie można było tego on-line zrobić. Pewnie sprzedawane towary na Allegro taki sprzedawca też sam dostarczy z Gdańska do Przemyśla?????

Moje gratulacje, jeśli te szkolenia z e-biznesu są dla niepełnosprawnych. Nie wiem czy to kpina z niepełnosprawnych czy jakiś inny ukryty cel.

I jeszcze jedno - pan pawłowski mówi, że dzisiaj prawie wszyscy są w sieci czy jakoś tak. Otóż w Polsce mamy 13 mln wykluczonych cyfrowo, więc tu pan pawłowski nie wie o czym mówi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / E-biznes gdzie ci niepełnosprawni?? (1640 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill