www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Renta a ubezpieczenie (3737 - wyświetleń)
- Autor ecli Dodany 2016-10-14 15:12
Witam mam trochę dziwne pytanie, ale może ktoś mi doradzi co robić. 27 października kończy mi się renta socjalna a 17 listopada mam kolejną operację kolana i dopiero po tej operacji chcę złożyć wniosek o ponowne przyznanie renty,  ponieważ wcześniej zrobiłam to przed operacją endoprotezy kolana i renta została mi odebrana a następnie po 2 latach przywrócona przez Sąd. Mam pytanie co z ubezpieczeniem czy z dniem 27 października kończy się, czy jeszcze miesiąc obowiązuje ?
Nadrzędny - Autor edi79 Dodany 2016-10-25 11:11
Ubezpieczenie będzie obowiązywać do końca danego miesiąca czyli do końca października, jeśli natomiast złożysz wniosek o przyznanie renty i postępowanie będzie w toku to ubezpieczenie będzie kontynuowane, a w ZUSie powinni wystawić Ci odpowiednie zaświadczenie. To takie info na 95 %, najlepiej zadzwoń do ZUSu i pogadaj z "uprzejmymi" Paniami ;-) Pozdrawiam
Nadrzędny Autor ecli Dodany 2016-10-25 13:01
Ja dzwoniłam do NFZ i pytałam o ubezpieczenie, jeśli rentę mam do 27 października i nawet nie złoże wniosku to jeszcze przez 30 dni mam ubezpieczenie  
http://zielonalinia.gov.pl/Ubezpieczenie-zdrowotne-32136
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Renta a ubezpieczenie (3737 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill