www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Prośba o wypełnienie ankiety (2203 - wyświetleń)
Autor studentkaaa99 Dodany 2015-01-15 22:24
Witam,
Jestem studentką III roku Turystyki i Rekreacji i piszę pracę na temat uczestnictwa osób niepełnosprawnych w turystyce. Chciałabym poznać Wasze opinie i doświadczenie przeprowadzając badania w oparciu o ankietę, do której link zamieszczam poniżej. Jest ona całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celach naukowych. Zdaje sobie sprawę, że dla Was może to być kolejna nic nie znacząca ankieta, lecz już od pewnego czasu zajmuję się tym zagadnieniem i wiem, że jest to duży problem kiedy ludzie niepełnosprawni nie mogą uprawiać turystyki ze względu na pojawiające się przed Nimi bariery.
Bardzo więc proszę o wypełnienie tej ankiety, gdyż zajmie tylko kilka minut, a bardzo ułatwi mi zbadać Wasz problem, a może nawet, chociaż w części go rozwiązać.
Z góry serdecznie dziękuję.

https://docs.google.com/forms/d/1qko_iTnAUHVvTplcjaX0skxflDS6hNnU33frboBcPVU/viewform
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Prośba o wypełnienie ankiety (2203 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill