www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / pomoc,, (1581 - wyświetleń)
- Autor menixa Dodany 2011-06-24 17:27
jak przechodziłam badania wstępne do pracy to niestety lekarz okulista nie podbił mi,że jestem zdolna do pracy tylko odwrotnie, i nie zoastałam przyjęta,a to dlatego,że mam 26 lat i od urodzenia mam wadę wzroku oko prawe astygmatyzm, nic na nie nie widzę a oko lewe wada - 1,5, oprócz tego mam  żylaki takie ,ze jak poszłam na operację to się dziwili lekarze skąd takie żylaki bo grube na 2palce i jeszcze mam szpotawość kolan wada wrodzona,gdzie rzepka kolanowa wyskakuje mi 3 razy do roku w obydwu kolanach, czy jest jakaś możliwość,żebym się o coś starała,rentę czy świadczenie pielęgnacyjne  ? bardzo proszę o pomoc
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-06-28 08:40
Szanowna Pani
W sytuacji, w jakiej się Pani znalazła, dobrym rozwiązaniem byłoby złożenie wniosku do ZUS o przyznanie niezdolności do pracy. Jeśli decyzja ZUS będzie pozytywna wówczas będzie możliwość starania się o rentę. Warto przedstawić w ZUS całą możliwą dokumentację lekarską, która umożliwi wydanie dokładnej opinii lekarskiej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / pomoc,, (1581 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill