www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Listy dwa bez odpowiedzi. (1554 - wyświetleń)
- Autor Pawel65 Dodany 2011-09-12 14:14
Szanowny Panie Redaktorze

Za pośrednictwem tego listu chciałbym zwrócić Pana uwagę na fakt niewłaściwego nadzoru ze strony Administratorów portalu "Niepełnosprawni" nad ochroną prywatności Użytkowników mających na tym portalu swoje prywatne konta. Nie wiem czy wszyscy jesteśmy inwigilowani w tym dziwnym miejscu, czy tylko ja sam. Informuje Pana, że ktoś włamał się do mojego konta osobistego. Przeczytał zapewne zawartość mej korespondencji jaką prowadzę z Forumowiczami oraz wykradł korespondencję z jedną z Koleżanek. Na chwilę obecną mogę stwierdzić ,że nie jest to osoba przypadkowa a ten proceder miał jakiś cel.

Jako użytkownikowi portalu "Niepełnosprawni" , który nie ma żadnego wpływu na kulturę językową w prowadzonych tu polemikach
jest mi obojętne w jakim stylu są one prowadzone. Jest mi obojętne jak Administratorzy tego portalu wywiązują się ze swoich
obowiązków, wynikających z piastowania funkcji administracyjnych. Nie jest mi jednak obojętny( nie może być  mi obojętny) zaistniały fakt inwigilacji mej osoby. Takim haniebnym i podłym działaniom mówię stanowcze > NIE ! <

Zwracam się więc do Pana z apelem o podjęcie natychmiastowych i zdecydowanych działań mających na celu poprawę ochrony naszej prywatności na tymże portalu.

Ten bulwersujący fakt kładzie się cieniem na dotychczasowej Państwa działalności i myślę , że nie będzie z mej strony nadużyciem jeśli stwierdzę, że nie zależy Państwu już na  obrazie  tego portalu w odniesieniu do innych portali dla osób niepełnosprawnych.

Nadmieniam, że o wykrytej inwigilacji mej osoby informowałem mailem admina_1 w dniu 2011-08-16 o godzinie 19:58 i do chwil obecnej nie otrzymałem odpowiedzi.

                                                                                          Z poważaniem
                                                                                               Pawel65
Nadrzędny Autor Pawel65 Dodany 2011-09-12 14:15
Szanowny Panie Redaktorze, Szanowni Państwo Administratorzy.

W związku z brakiem odpowiedzi na mój list otwarty , który dotyczył inwigilacji mej osoby na portalu "Niepełnosprawni", pozwalam sobie na list kolejny.
Jak pisałem poprzednio, celem nadrzędnym mego listu otwartego było zwrócenie Państwa uwagi na zaistniały jakże bulwersujący fakt inwigilacji mej osoby oraz kradzież prywatnej korespondencji. Nie było moim celem "zrobienie dymu" na tymże portalu.
Celem nadrzędnym tego listu nie jest "wzniecenie ponownego dymu"  a tylko i wyłącznie uzyskanie odpowiedzi od osób kompetentnych w tej sprawie.
Dotychczasowe Państwa milczenie dało zielone światło Użytkownikom tego portalu do szukania między sobą i skazania przysłowiowego cygana. Z uwagi na fakt, że to dziwne miejsce ma dwa brzegi przeciwstawne nie było to trudne zadanie. Tym oto sposobem padły jednoznaczne i krzywdzące co niektóre osoby podejrzenia.
Brak jakiejkolwiek reakcji z Państwa strony na zaistniały fakt spowodowało, że Użytkownicy "skoczyli sobie do gardeł", powstał chwilowy (nie pierwszy i nie ostatni) zamęt, po czym kartki czasu zaczęły przykrywać ten bulwersujący fakt i... sprawy nie ma. Nie ma?

Szanowni Państwo. Pozostawienie tak bulwersującego faktu w sferze domysłów i pomówień rodzi obawy, że portal ten straci wiele w odniesieniu do tego, czym był dla wielu z nas - ON. Jakiś czas temu pisałem, że już "zdrowi" podczas reformowania kolejnej reformy podzielili nas na: lekki, umiarkowany,znaczny. Po co więc kolejny podział we własnym gronie.
Po co?

Drodzy Państwo. Życie w państwie demokratycznym winno się toczyć według określonych standardów i z poszanowaniem obowiązującego prawa. Niezbywalnym prawem każdego obywatela państwa demokratycznego jest prawo do prywatności. To prawo miałem i ja logując się po raz pierwszy na tym portalu i będąc jego forumowiczem do chwili obecnej.Państwo jako założyciele i administratorzy tego portalu mieliście i macie obowiązek stać na straży tego prawa, poprzez właściwe jego nadzorowanie oraz ochronę prywatności jego Uczestników.

Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania (A.H.)
                                                                                
                                                                             Z poważaniem
                                                                               PAWEL65
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Listy dwa bez odpowiedzi. (1554 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill