www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ile godzin miesięcznie powinnam pracować? (2396 - wyświetleń)
- Autor Małgorzata37 Dodany 2012-09-28 14:49
Witam;
Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. Pracuję na cały etat w skróconej normie czasu pracy, tj. 7 godzin dziennie.
Wydaje mi się, że moja norma czasu pracy miesięcznie wynosi 140 godzin, 20dni razy 7 godzin. Mój pracodawca twierdzi, że w tym miesiącu moja norma godzin pracy wynosi 161 godzin, bo jest 23 dni robocze. Zgadzam się, bo podobno tyle dni pracujących przypada w październiku.
W związku z powyższym mam pytanie, czy jeżeli pracuję na cały etat i moje miesieczne wynagrodzenie brutto na umowie to 1500zł brutto, to jeśli w danym miesiącu przepracuję 23 dni należy mi się dodatkowe wynagrodzenie? No bo w jednym miesiącu pracuję 20 dni a w drugim 23 dni. Czy pracodawca powinien mi zapłacić za te trzy dni czy nie? Pracodawca twierdzi, że nie. Według niego czy pracuję 20 dni czy 23 otrzymuję 1500zł brutto. Proszę o odpowiedź.
Dziękuję. pozdrawiam.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-09-28 15:49
NIE, pracodawca ma rację :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ile godzin miesięcznie powinnam pracować? (2396 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill